Program

1. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
12.09.2019 HC Košice 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) HC SLOVAN Bratislava detail
13.09.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 5:1 (0:0, 3:0, 2:1) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
13.09.2019 HK Nitra 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) MAC Újbuda detail
13.09.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) HKM Zvolen detail
13.09.2019 HK Poprad 2:3 (1:1, 1:0, 0:2) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
13.09.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) HK DUKLA Trenčín detail

2. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
15.09.2019 HC MIKRON Nové Zámky 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) HC Košice detail
15.09.2019 HKM Zvolen 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) HK Poprad detail
15.09.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) HC SLOVAN Bratislava detail
15.09.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 5:2 (2:0, 1:2, 2:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
15.09.2019 MAC Újbuda 5:3 (2:0, 2:1, 1:2) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
15.09.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) HK Nitra detail

3. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
17.09.2019 HC Košice 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) HK DUKLA Trenčín detail
17.09.2019 HK Nitra 6:0 (1:0, 1:0, 4:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
17.09.2019 HK Poprad 6:5 (2:0, 2:1, 1:4, 1:0 PP) MAC Újbuda detail
17.09.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 5:6 (1:2, 2:3, 2:1) HKM Zvolen detail
17.09.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) HK Dukla Ingema Michalovce detail
17.09.2019 HC SLOVAN Bratislava 6:7 (2:1, 2:1, 2:5) HC MIKRON Nové Zámky detail

4. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
20.09.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
20.09.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) HC Košice detail
20.09.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0 PP) HK Poprad detail
20.09.2019 HK DUKLA Trenčín 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) HC SLOVAN Bratislava detail
20.09.2019 MAC Újbuda 4:2 (2:1, 2:0, 0:1) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
20.09.2019 HK Nitra 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0 PP) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail

5. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
22.09.2019 HC MIKRON Nové Zámky 2:4 (1:1, 1:2, 0:1) HK DUKLA Trenčín detail
22.09.2019 HK Poprad 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) HK Nitra detail
22.09.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) HK Dukla Ingema Michalovce detail
22.09.2019 HC Košice 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) HKM Zvolen detail
22.09.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
22.09.2019 HC SLOVAN Bratislava 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail

6. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
27.09.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
27.09.2019 HK DUKLA Trenčín 6:4 (2:1, 4:1, 0:2) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
27.09.2019 HK Nitra 3:5 (1:3, 2:2, 0:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
27.09.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) HK Poprad detail
27.09.2019 HC SLOVAN Bratislava 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) HKM Zvolen detail
27.09.2019 MAC Újbuda 5:1 (2:0, 0:0, 3:1) HC Košice detail

7. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
29.09.2019 HC MIKRON Nové Zámky 7:4 (1:0, 3:1, 3:3) MAC Újbuda detail
29.09.2019 HK Nitra 0:9 (0:5, 0:1, 0:3) HC Košice detail
29.09.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 1:5 (1:3, 0:1, 0:1) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
29.09.2019 HK DUKLA Trenčín 3:6 (1:1, 1:3, 1:2) HKM Zvolen detail
29.09.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) HC SLOVAN Bratislava detail
29.09.2019 HK Poprad 2:3 (0:0, 2:2, 0:0, 0:1 PP) HC 07 WPC Koliba DETVA detail

8. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
01.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 4:3 (0:2, 2:0, 2:1) HK Poprad detail
01.10.2019 HC Košice 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) HK Dukla Ingema Michalovce detail
01.10.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0 PP) HK DUKLA Trenčín detail
01.10.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
01.10.2019 HC SLOVAN Bratislava 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) MAC Újbuda detail
01.10.2019 HC MIKRON Nové Zámky 2:4 (0:1, 1:1, 1:2) HKM Zvolen detail

9. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
04.10.2019 HC Košice DVTK Jegesmedvék Miskolc
04.10.2019 HK Dukla Ingema Michalovce HC MIKRON Nové Zámky
04.10.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 6:2 (0:0, 2:1, 4:1) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
04.10.2019 HKM Zvolen HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
04.10.2019 HK Nitra HC SLOVAN Bratislava
04.10.2019 MAC Újbuda HK DUKLA Trenčín

10. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
06.10.2019 HK Nitra HC MIKRON Nové Zámky
06.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:6 (1:2, 1:1, 0:3) HKM Zvolen detail
06.10.2019 MAC Újbuda HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
06.10.2019 HK DUKLA Trenčín HK Dukla Ingema Michalovce
06.10.2019 HK Poprad HC Košice
06.10.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc HC SLOVAN Bratislava

11. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
11.10.2019 HC Košice HC 07 WPC Koliba DETVA
11.10.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HK Dukla Ingema Michalovce
11.10.2019 HK DUKLA Trenčín HK Nitra
11.10.2019 HKM Zvolen MAC Újbuda
11.10.2019 HC SLOVAN Bratislava HK Poprad
11.10.2019 HC MIKRON Nové Zámky DVTK Jegesmedvék Miskolc

12. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
13.10.2019 HK Nitra HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
13.10.2019 MAC Újbuda 6:0 (1:0, 2:0, 3:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
13.10.2019 HK Poprad HC MIKRON Nové Zámky
13.10.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA HC SLOVAN Bratislava
13.10.2019 HK Dukla Ingema Michalovce HKM Zvolen
13.10.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc HK DUKLA Trenčín

13. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
24.09.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 2:3 (0:0, 2:2, 0:0, 0:1 PP) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
18.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:4 (0:0, 2:3, 0:1) HC Košice detail
18.10.2019 HK Dukla Ingema Michalovce MAC Újbuda
18.10.2019 HK Poprad HK DUKLA Trenčín
18.10.2019 HKM Zvolen HK Nitra
18.10.2019 HC MIKRON Nové Zámky HC 07 WPC Koliba DETVA

14. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
20.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš HK Dukla Ingema Michalovce
20.10.2019 MAC Újbuda HK Nitra
20.10.2019 HKM Zvolen DVTK Jegesmedvék Miskolc
20.10.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HK Poprad
20.10.2019 HK DUKLA Trenčín HC 07 WPC Koliba DETVA
20.10.2019 HC SLOVAN Bratislava HC Košice

15. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
22.10.2019 HC Košice HC MIKRON Nové Zámky
22.10.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
22.10.2019 HK Poprad HKM Zvolen
22.10.2019 HK Nitra HK Dukla Ingema Michalovce
22.10.2019 HC SLOVAN Bratislava MHk 32 Liptovský Mikuláš
22.10.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc MAC Újbuda

16. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
25.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš HK Nitra
25.10.2019 HK Dukla Ingema Michalovce DVTK Jegesmedvék Miskolc
25.10.2019 HKM Zvolen HC 07 WPC Koliba DETVA
25.10.2019 HK DUKLA Trenčín HC Košice
25.10.2019 HC MIKRON Nové Zámky HC SLOVAN Bratislava
25.10.2019 MAC Újbuda HK Poprad

17. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
27.10.2019 HC Košice HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
27.10.2019 HC MIKRON Nové Zámky MHk 32 Liptovský Mikuláš
27.10.2019 HC SLOVAN Bratislava HK DUKLA Trenčín
27.10.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA MAC Újbuda
27.10.2019 HK Poprad HK Dukla Ingema Michalovce
27.10.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc HK Nitra

18. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
30.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš DVTK Jegesmedvék Miskolc
30.10.2019 HK Dukla Ingema Michalovce HC 07 WPC Koliba DETVA
30.10.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC SLOVAN Bratislava
30.10.2019 HK Nitra HK Poprad
30.10.2019 HKM Zvolen HC Košice
30.10.2019 HK DUKLA Trenčín HC MIKRON Nové Zámky

19. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
01.11.2019 HC Košice MAC Újbuda
01.11.2019 HC MIKRON Nové Zámky HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
01.11.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš HK DUKLA Trenčín
01.11.2019 HKM Zvolen HC SLOVAN Bratislava
01.11.2019 HK Poprad DVTK Jegesmedvék Miskolc
01.11.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA HK Nitra

20. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
03.11.2019 HC Košice HK Nitra
03.11.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica MHk 32 Liptovský Mikuláš
03.11.2019 HKM Zvolen HK DUKLA Trenčín
03.11.2019 MAC Újbuda HC MIKRON Nové Zámky
03.11.2019 HC SLOVAN Bratislava HK Dukla Ingema Michalovce
03.11.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA HK Poprad

21. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
15.11.2019 HK Dukla Ingema Michalovce HC Košice
15.11.2019 HK Poprad MHk 32 Liptovský Mikuláš
15.11.2019 HKM Zvolen HC MIKRON Nové Zámky
15.11.2019 HK DUKLA Trenčín HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
15.11.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc HC 07 WPC Koliba DETVA
15.11.2019 MAC Újbuda HC SLOVAN Bratislava

22. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
17.11.2019 HC MIKRON Nové Zámky HK Dukla Ingema Michalovce
17.11.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš HC 07 WPC Koliba DETVA
17.11.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc HC Košice
17.11.2019 HC SLOVAN Bratislava HK Nitra
17.11.2019 HK DUKLA Trenčín MAC Újbuda
17.11.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HKM Zvolen

23. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
22.11.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica MAC Újbuda
22.11.2019 HK Dukla Ingema Michalovce HK DUKLA Trenčín
22.11.2019 HC Košice HK Poprad
22.11.2019 HKM Zvolen MHk 32 Liptovský Mikuláš
22.11.2019 HC MIKRON Nové Zámky HK Nitra
22.11.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc HC SLOVAN Bratislava

24. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
24.11.2019 HK Nitra HK DUKLA Trenčín
24.11.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA HC Košice
24.11.2019 HK Poprad HC SLOVAN Bratislava
24.11.2019 MAC Újbuda HKM Zvolen
24.11.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc HC MIKRON Nové Zámky
24.11.2019 HK Dukla Ingema Michalovce HC ‘05 iClinic Banská Bystrica

25. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
26.11.2019 HC SLOVAN Bratislava HC 07 WPC Koliba DETVA
27.11.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš MAC Újbuda
27.11.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HK Nitra
27.11.2019 HKM Zvolen HK Dukla Ingema Michalovce
27.11.2019 HK DUKLA Trenčín DVTK Jegesmedvék Miskolc
27.11.2019 HC MIKRON Nové Zámky HK Poprad

26. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
29.11.2019 HC Košice MHk 32 Liptovský Mikuláš
29.11.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA HC MIKRON Nové Zámky
29.11.2019 HK DUKLA Trenčín HK Poprad
29.11.2019 HK Nitra HKM Zvolen
29.11.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
29.11.2019 MAC Újbuda HK Dukla Ingema Michalovce

27. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
01.12.2019 HK DUKLA Trenčín HC Košice
01.12.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica DVTK Jegesmedvék Miskolc
01.12.2019 HC SLOVAN Bratislava HKM Zvolen
01.12.2019 HK Poprad MHk 32 Liptovský Mikuláš
01.12.2019 MAC Újbuda HK Nitra
01.12.2019 HK Dukla Ingema Michalovce HC 07 WPC Koliba DETVA

28. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
03.12.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš HC Košice
03.12.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HK Dukla Ingema Michalovce
03.12.2019 HKM Zvolen HK Poprad
03.12.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA HC SLOVAN Bratislava
03.12.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc HK Nitra
03.12.2019 HC MIKRON Nové Zámky MAC Újbuda

29. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
06.12.2019 HK Dukla Ingema Michalovce DVTK Jegesmedvék Miskolc
06.12.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC SLOVAN Bratislava
06.12.2019 HC Košice HKM Zvolen
06.12.2019 HK Poprad HC 07 WPC Koliba DETVA
06.12.2019 HK Nitra HC MIKRON Nové Zámky
06.12.2019 MAC Újbuda HK DUKLA Trenčín

30. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
08.12.2019 HC Košice HC 07 WPC Koliba DETVA
08.12.2019 HK DUKLA Trenčín HK Nitra
08.12.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš MAC Újbuda
08.12.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HK Poprad
08.12.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc HC MIKRON Nové Zámky
08.12.2019 HK Dukla Ingema Michalovce HC SLOVAN Bratislava

31. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
18.12.2019 HC Košice HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
18.12.2019 HK Poprad HK Dukla Ingema Michalovce
18.12.2019 HK Nitra MHk 32 Liptovský Mikuláš
18.12.2019 HC SLOVAN Bratislava DVTK Jegesmedvék Miskolc
18.12.2019 HC MIKRON Nové Zámky HK DUKLA Trenčín
18.12.2019 MAC Újbuda HKM Zvolen

32. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
20.12.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš HC MIKRON Nové Zámky
20.12.2019 HK Dukla Ingema Michalovce HC Košice
20.12.2019 HK DUKLA Trenčín DVTK Jegesmedvék Miskolc
20.12.2019 HKM Zvolen HK Nitra
20.12.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA MAC Újbuda
20.12.2019 HK Poprad HC SLOVAN Bratislava

33. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
22.12.2019 HC MIKRON Nové Zámky HC 07 WPC Koliba DETVA
22.12.2019 HK DUKLA Trenčín HKM Zvolen
22.12.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HK Nitra
22.12.2019 HK Poprad HC Košice
22.12.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc MHk 32 Liptovský Mikuláš
22.12.2019 HK Dukla Ingema Michalovce MAC Újbuda

34. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
26.12.2019 HC Košice HC SLOVAN Bratislava
26.12.2019 HC MIKRON Nové Zámky HKM Zvolen
26.12.2019 MAC Újbuda HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
26.12.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš HK DUKLA Trenčín
26.12.2019 HK Nitra HC 07 WPC Koliba DETVA
26.12.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc HK Poprad

35. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
28.12.2019 HC Košice DVTK Jegesmedvék Miskolc
28.12.2019 HK Nitra HK Dukla Ingema Michalovce
28.12.2019 MAC Újbuda HC SLOVAN Bratislava
28.12.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC MIKRON Nové Zámky
28.12.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA HK DUKLA Trenčín
28.12.2019 HKM Zvolen MHk 32 Liptovský Mikuláš

36. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
30.12.2019 HK Dukla Ingema Michalovce HC MIKRON Nové Zámky
30.12.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA MHk 32 Liptovský Mikuláš
30.12.2019 HK DUKLA Trenčín HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
30.12.2019 HK Poprad MAC Újbuda
30.12.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc HKM Zvolen
30.12.2019 HC SLOVAN Bratislava HK Nitra

37. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
04.01.2020 HK Nitra HK Poprad
04.01.2020 HC MIKRON Nové Zámky HC SLOVAN Bratislava
04.01.2020 MAC Újbuda HC Košice
04.01.2020 HK DUKLA Trenčín HK Dukla Ingema Michalovce
04.01.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
04.01.2020 HKM Zvolen HC 07 WPC Koliba DETVA

38. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
06.01.2020 HC Košice HK Nitra
06.01.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA DVTK Jegesmedvék Miskolc
06.01.2020 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HKM Zvolen
06.01.2020 HC SLOVAN Bratislava HK DUKLA Trenčín
06.01.2020 HK Poprad HC MIKRON Nové Zámky
06.01.2020 HK Dukla Ingema Michalovce MHk 32 Liptovský Mikuláš

39. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
10.01.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš HC SLOVAN Bratislava
10.01.2020 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC 07 WPC Koliba DETVA
10.01.2020 HK Poprad HK DUKLA Trenčín
10.01.2020 HKM Zvolen HK Dukla Ingema Michalovce
10.01.2020 HC MIKRON Nové Zámky HC Košice
10.01.2020 MAC Újbuda DVTK Jegesmedvék Miskolc

40. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
12.01.2020 HC Košice HK DUKLA Trenčín
12.01.2020 HK Nitra MAC Újbuda
12.01.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA HK Dukla Ingema Michalovce
12.01.2020 HKM Zvolen HC SLOVAN Bratislava
12.01.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš HK Poprad
12.01.2020 DVTK Jegesmedvék Miskolc HC ‘05 iClinic Banská Bystrica

41. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
17.01.2020 HC Košice MHk 32 Liptovský Mikuláš
17.01.2020 HK Dukla Ingema Michalovce HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
17.01.2020 HK Nitra DVTK Jegesmedvék Miskolc
17.01.2020 HK Poprad HKM Zvolen
17.01.2020 HC SLOVAN Bratislava HC 07 WPC Koliba DETVA
17.01.2020 MAC Újbuda HC MIKRON Nové Zámky

42. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
21.01.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA HK Poprad
21.01.2020 HKM Zvolen HC Košice
21.01.2020 HK DUKLA Trenčín MAC Újbuda
21.01.2020 DVTK Jegesmedvék Miskolc HK Dukla Ingema Michalovce
21.01.2020 HC SLOVAN Bratislava HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
21.01.2020 HC MIKRON Nové Zámky HK Nitra

43. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
24.01.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA HC Košice
24.01.2020 HK Nitra HK DUKLA Trenčín
24.01.2020 HK Poprad HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
24.01.2020 HC MIKRON Nové Zámky DVTK Jegesmedvék Miskolc
24.01.2020 HC SLOVAN Bratislava HK Dukla Ingema Michalovce
24.01.2020 MAC Újbuda MHk 32 Liptovský Mikuláš

44. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
26.01.2020 HC SLOVAN Bratislava DVTK Jegesmedvék Miskolc
26.01.2020 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC Košice
26.01.2020 HKM Zvolen MAC Újbuda
26.01.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš HK Nitra
26.01.2020 HK DUKLA Trenčín HC MIKRON Nové Zámky
26.01.2020 HK Dukla Ingema Michalovce HK Poprad

45. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
29.01.2020 HC Košice HK Dukla Ingema Michalovce
29.01.2020 HK Nitra HKM Zvolen
29.01.2020 DVTK Jegesmedvék Miskolc HK DUKLA Trenčín
29.01.2020 HC MIKRON Nové Zámky MHk 32 Liptovský Mikuláš
29.01.2020 HC SLOVAN Bratislava HK Poprad
29.01.2020 MAC Újbuda HC 07 WPC Koliba DETVA

46. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
31.01.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš DVTK Jegesmedvék Miskolc
31.01.2020 HC Košice HK Poprad
31.01.2020 HKM Zvolen HK DUKLA Trenčín
31.01.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA HC MIKRON Nové Zámky
31.01.2020 HK Nitra HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
31.01.2020 MAC Újbuda HK Dukla Ingema Michalovce

47. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
14.01.2020 HC SLOVAN Bratislava HC Košice
02.02.2020 HK Poprad DVTK Jegesmedvék Miskolc
02.02.2020 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica MAC Újbuda
02.02.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA HK Nitra
02.02.2020 HKM Zvolen HC MIKRON Nové Zámky
02.02.2020 HK DUKLA Trenčín MHk 32 Liptovský Mikuláš

48. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
12.02.2020 HK Dukla Ingema Michalovce HK Nitra
12.02.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš HKM Zvolen
12.02.2020 HK DUKLA Trenčín HC 07 WPC Koliba DETVA
12.02.2020 DVTK Jegesmedvék Miskolc HC Košice
12.02.2020 HC SLOVAN Bratislava MAC Újbuda
12.02.2020 HC MIKRON Nové Zámky HC ‘05 iClinic Banská Bystrica

49. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
14.02.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš HC 07 WPC Koliba DETVA
14.02.2020 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HK DUKLA Trenčín
14.02.2020 HKM Zvolen DVTK Jegesmedvék Miskolc
14.02.2020 HK Nitra HC SLOVAN Bratislava
14.02.2020 HC MIKRON Nové Zámky HK Dukla Ingema Michalovce
14.02.2020 MAC Újbuda HK Poprad

50. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
12.11.2019 HC SLOVAN Bratislava HC MIKRON Nové Zámky
16.02.2020 HC Košice MAC Újbuda
16.02.2020 HK Poprad HK Nitra
16.02.2020 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica MHk 32 Liptovský Mikuláš
16.02.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA HKM Zvolen
16.02.2020 HK Dukla Ingema Michalovce HK DUKLA Trenčín

51. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
18.02.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš HK Dukla Ingema Michalovce
18.02.2020 HKM Zvolen HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
18.02.2020 HK DUKLA Trenčín HC SLOVAN Bratislava
18.02.2020 HK Nitra HC Košice
18.02.2020 DVTK Jegesmedvék Miskolc HC 07 WPC Koliba DETVA
18.02.2020 HC MIKRON Nové Zámky HK Poprad

52. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
21.02.2020 HC Košice HC MIKRON Nové Zámky
21.02.2020 HK Dukla Ingema Michalovce HKM Zvolen
21.02.2020 HK DUKLA Trenčín HK Poprad
21.02.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
21.02.2020 DVTK Jegesmedvék Miskolc MAC Újbuda
21.02.2020 HC SLOVAN Bratislava MHk 32 Liptovský Mikuláš

Pred zápasom 13.kola

18.10.2019: V rámci 13.kola do „Kôlničky“ pricestujú Košice.

celý článok

Dobrý výkon na body nestačil + VIDEO

18.10.2019: ​Aj napriek veľkej bojovnosti sme dnes body neuhrali.

celý článok

Výsledky Mládeže

17.10.2019: Dorastenci a Juniori majú za sebou ďalší ligový víkend.

celý článok

Budapešť víťazne

14.10.2019: ​Ďaleký výjazd body nepriniesol.

celý článok

Teambuilding

11.10.2019: ​Hráči a realizačný tím absolvovali počas zápasového voľna posedenie.

celý článok