V treťom domácom zápase v rade privítame Michalovce

pridané: 23.11.2021

V treťom domácom zápase po sebe si zmeriame sily s mužstvom z východného Slovenska, Michalovcami. HK Dukla Ingema Michalovce je s 34 bodmi na treťom mieste v tabuľke. Na prvý Slovan strácajú "líšky" len dva body. Doposiaľ majú na konte desať vyhratých zápasov a dve výhry po predĺžení. V uplynulom kole vycestovali k súperovi na Spiš, odkiaľ si priviezli tri body za výhru 4:2. Najproduktívnejším hráčom Michaloviec je Tony Cameranesi s 21 bodmi za 5 gólov a 16 asistencií. Najlepším strelcom mužstva so 7 gólmi je Janne Keränen.

Počas reprezentačnej prestávky posilnili Michalovce ofenzívne rady o mladého devätnásťročného reprezentanta Romana Faitha a skúseného centra Dávida Buca. (obaja pôsobili v tíme Bratislava Capitals) V tíme po vzájomnej dohode skončil obranca Kalle Valtola.

S Michalovcami sme sa v aktuálnej sezóne stretli v ôsmom kole, kedy sme prehrali na domácom ľade 1:4