Bez gólu nevyhráme.

pridané: 25.01.2019

V predohrávke 46.kola sme na Spiši podľahli Zvolenu.

Prvá tretina bola vyrovnaná. Šance sa tvorili síce len málokedy, hra ale mala spád. Minimálne prerušenia hry dotvárali kolorit priebehu zápasu. Až prišla 17.minúta. V nej inkasoval Michal Uhrík trest do konca stretnutia a hostia si zahrali dlhú presilovku. V nej stihli otvoriť skóre ešte v prvej tretine. V 19.minúte Chovan dorazil strelu od modrej za bezmocného Kislitsyna a otvoril tak skóre zápasu.

Druhá tretina začala veľkou šancou na našej strane, keď sa v oslabení Rišo Huna v úniku nedokázal presadiť. Oslabenie sme síce ubránili, ale hostia napriek tomu pridali v 24. a v 25.minúte ďalšie góly. Po týchto rýchlych góloch za sebou sa do bránky postavila naša nová akvizícia, Marek Šimko, ktorý nahradil Antona. Veľkú šancu na zníženie stavu mal v presilovke Števuliak, ale neuspel. Po dvoch tretinách sme tak prehrávali o tri góly.

Tretia tretina sa niesla v duchu našej snahy niečo urobiť s výsledkom. Mali sme možnosť v 49. minúte presilovej hry, keď si na trestnú lavicu sadol Fraser. Hostí sme dokázali zatlačiť, vytvoriť si šance, ale puk nie a nie si nájsť cestu do bránky. Zápas sa tak bohužiaľ skončil bez gólovej radosti na našej striedačke.

V sobotu o 17:00 odohráme na Spiši zápas proti Košiciam. Bude samozrejme pristavený aj autobus, tak neváhaj a poď na hokej.