Zápas v Budapešti za nami.

pridané: 28.11.2018

V hlavnom meste Maďarska sme neuspeli.

Zápas začali lepšie domáci. V šiestej minúte ich poslal do vedenia Dudás strelou z ľavej strany. Z rovnakej pozície mieril presne o dve minúty neskôr aj Bodó a Budapešť viedla už o dva góly. Naši chlapci ešte do konca prvej tretiny odpovedali gólom Urama.

V druhej tretine začali naopak lepšie naši chlapci. Bohužial, z prvej vážnejšej strely na bránku však opäť mieril presne Bodó a vrátil nováčikovi dvojgólový náskok. Kislitsyna nahradil v bránke Hollý a ten sa už onedlho tešil z gólu spoluhráča Oška. Ten peknou strelou v prečíslení dvoch proti jednému prestrelil domáceho gólmana. V druhom dejstve však neskôr Hollý inkasoval štyrikrát, najskôr ho prekonal Nagy a po ňom aj Terbócs, Dansereau a opäť Nagy.

Do tretej tretiny poslali naši tréneri do bránky opäť Kislitsyna. Ten inkasoval ešte raz z hokejky Browna a domáci vyhrali vysokým rozdielom, nakoľko naši strelci sa už odmlčali.

Teraz nás čaká v piatok súboj proti druhému nováčikovi z Miškovca.

27.kolo

MAC Budapešť – MHK 32 Liptovský Mikuláš                   8:2 (2:1,5:1,1:0)

Góly: 6. Dudás (Negrin), 9. Bodó (Pozsgai, Burt), 23. Bodó (Nagy, Dudás), 29. Nagy (Burt, Bodó), 30. Terbócs (Odnoga, Pozsgai), 32. Dansereau (Kreisz, Dudás), 34. Nagy (Bodó, Macaulay), 55. Brown (Klempa, Dansereau) – 17. Uram (Tamáši, Mezovský), 25. Oško