Juniori cez víkend víťazne!

pridané: 10.11.2015

Cez víkend ukrojili so svojich ligových zápasov len naši Juniori.

Keďže zápas so SR U18 si predohrali minulý mesiac, čakal ich počas víkendu len jeden zápas. Z ďalekého východu, z Michaloviec, ale vezú tri body a tak dlhá cesta bola spríjemnená pocitom víťazstva. Naši chlapci dominovali od druhej tretiny strelecky a aj gólovo. Po tomto zápase sa chalani, ktorých si tréner Pleva vytiahol z Dorastu, vracajú k svojim spoluhráčom a trénerovi Halahijovi. Pozitívne sa ukázali, že vedia aj o kategóriu vyššie byť konkurencie schopný. Dávkovať tréningové a zápasové porcie u Juniorov im ale treba postupne a s rozvahou.

20. kolo

HK Mládež Michalovce – MHK 32 Liptovský Mikuláš      1:6 (1:1,0:3,0:2)

Góly: 9. Koceľa PP2 resp. 11. Struška (Matejovie),  30. Králik (Koštial, Nechaj), 34. Florek (Furdek), 38. Florek (Bača, Lištiak), 55. Lištiak (Florek), 58. Struška (Oško, Nemec) PP

Strely: 29:45

Tresty: 4:5

Tréneri: Králik – Pleva

Zostava MHK 32:

Poburíni – Bača, Florek, Furdek, Koštial, Králik, Laučík, Lištiak, Majer, Matejovie, Nechaj, Nemec, Oško P., Revaj, Sčenský, Sitek, Strečok, Struška

Ján Pleva: „S papierovo slabším súperom sme od druhej tretiny jasne dominovali. Našu dominanciu sme pretavili aj do gólov. Chlapcom chcem poďakovať za víťazstvo.“

Na domácom štadióne sa nám najbližší víkend 14. a 15.11. predstavia Dorastenci. V dvojzápase, v tradičných časoch sobota o 14:00 a nedeľa o 10:30, privítajú súpera spod Urpína, Banskú Bystricu. Veríme, že ich prídete povzbudiť.

Juniori sa v súťažnom zápase predvedú najbližšie až cez víkend 21. a 22.11. keď odohrajú doma zápasy proti Topoľčanom a Nitre. Tento víkend si teda užijú chvíľu voľna.