Druhú polovicu baráže začneme doma proti Skalici

pridané: 29.03.2018

Druhú polovicu barážových zápasov začíname na domácom ľade v piatok 30. marca 2018 o 17.00 hod proti hokejistom zo Skalice.

Utorkovým domácim zápasom proti Michalovciam sme sa dostali do presnej polovice baráže. V úvodnej tretine šiesteho kola sa zdalo, že lepší vstup do zápasu budú mať Michalovce, ktoré sa trochu viac tlačili do zakončenia. Prvé vylúčenie hráča hostí sme však dokázali potrestať úvodným gólom, keď nahodený puk Tomáša Nádašdiho zrazil za Trenčanov chrbát Branislav Rapáč. V druhom dejstve hry sme využili ďalšiu prestilovku a vylúčennie Lukáša Tomu expresne rýchlo potrestal Marek Uram a zvýšil na 2:0. Poslednú časť stretnutia sme definitívne ovládli hru. Hneď na začiatku tretiny sme pridali tretí gól, keď sa presadil Matúš Sukeľ a následne v 44. minúte Vladimír Vybíral potrestal chybu michalovskej defenzívy. V bráne hostí nastala zmena, keď Trenčana vymenil Juríček. Ten si ale udržal čisté konto iba necelú minútu. Ďalším presným zásahom Michala Uhríka sme zvýšili na 5:0 a skazu Michaloviec zavŕšil v 48. Branislav Rapáč, ktorý upravil výsledok na 6:0.

Náš piatkový súper zo Skalice privítal v šiestom kole na domácom ľade hráčov Detvy. Hostia pripravili domácemu celku podobný debakel ako my Michalovciam. Detva zdolala Skalicu 5:1 po góloch Tibenského, Milého (2 góly), Kukleva a Ščurka. Jediný gól domácich zaznamenal v v 57. minúte Jarolín.

Tabuľka po polovici baráže vyzerá pozitívnejšie pre oba celky z Tipsport ligy. Na prvej priečke sme my so ziskom 13 bodov, pričom druhá Detva stráca na nás len jeden bod. Tretie Michalovce majú osem bodov a posledná Skalica len tri.

Klub Zápasy Skóre Body
MHk 32 LM 6 23:14 13
HC 07 Detva 6 26:14 12
HK Dukla Michalovce 6 16:25 8
HK Skalica 6 13:25 3

POĎME "EŠKA" POĎME DO TOHO!!! V DOBROM AJ ZLOM, MY SME LIPTÁCI.

Zápasy HK Skalica v Play out 2017/18:

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Skalica 4:2 (0:0, 0:2, 4:0)

Góly a asistencie: 52. Sukeľ (Sukeľ) PP, 54. Sukeľ (Sukeľ, Kriška), 56. Sukeľ (Sukeľ), 59. Sukeľ (Kriška) – 30. Škápik (Kňazev), 38. Jurák (Schmidt)

HK Sklalica - HK Dukla Ingema Michalovce 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)

Góly a asistencie: 15. Kučera (Vereš), 16. Mikéska (bez asistencie), 34. Kotzman (Jarolín, Vaškovič), 51. Dufek (Dmitriev, Vaškovič), 60. Jarolín (Vaškovič, Kotzman) – 7. Cútt (Solomonchak, Korenko)

HC 07 Detva - HK Skalica 6:1 (2:0, 2:1, 2:0)

Góly a asistencie: 5. Milý (Gašpar, Sládok), 12. Surový, 28. Milý (Gašpar, Žilka), 31. Sitnikov (Kuklev, Surovka), 43. Murček (Videlka, Ščurko), 46. Ščurko (Videlka) – 35. Kotzman

HK Skalica - MHk 32 Liptovský Mikuláš 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)

Góly a asistencie: 2. Sukeľ (Sukeľ, Kriška), 12. Sukeľ (Sukeľ, Kriška), 39. Sukeľ (Nádašdi, Košarišťan), 44. Kriška (Sukeľ, Sukeľ)

HK Dukla Michalovce - HK Skalica 5:4 (1:1, 2:3, 2:0)

Góly a asistencie: 1. Kolba (Mašlonka), 24. Halás (Solomonchak, Cútt), 35. Cútt (Valečko, Halás), 42. Linet (bez asistencie), 55. Halás (Solomonchak, Korenko) – 13. Okoličány (Jurák, Schmidt), 21. Hujsa (Vaškovič, Vereš), 35. Hujsa (Kukliš), 39. Horváth (Hujsa)

HK Skalica - HC 07 Detva 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)

Góly a asistencie: 57. Jarolín (Janík, Kotzman) – 3. Tibenský (Chovan, Belluš), 18. Milý (Žilka), 34. Kuklev (Chovan), 42. Ščurko (Videlka), 53. Milý (Žilka, Chovan)