V štvrtom kole baráže zabojujeme v Skalici

Vo vzájomných zápasoch play out so Skalicou si udržiavame stopercentnú bilanciu. Pred rokom sme vyhrali všetky štyri stretnutia a úspešne sme začali aj v tejto sezóne. Posledný triumf "Záhorákov" vo vzájomných súbojoch nad našim tímom bol v roku 2010, keď sme sa so Skalicou stretli ešte v základnej časti extraligy.

V prvom barážovom zápase sme na svojom domácom ľade privítali práve Skalicu, ktorá nám dala riadne zabrať. Ešte desať minút pred koncom tretej tretiny vyhrávala Skalica o dva góly. Napokon sa nám podarilo zápas otočiť a Skalica odchádzala domov s prehrou 2:4.

V druhom zápase zvládli na domácom ľade súboj s Michalovcami a vyhrali suverénne 5:1. Tretie stretnutie, ktoré sa odohralo na ľade Detvy, nebolo pre Skalicu úspešné, keď prehrali 1:6.

Veríme, že história sa prepisovať nebude a že duel v Skalici zvládneme na výbornú a donesieme domov dôležité tri body. Držte nám všetci palce.

POĎME "EŠKA" POĎME DO TOHO!!! V DOBROM AJ ZLOM, MY SME LIPTÁCI.

Zápasy HK Skalica v Play out 2017/18:

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Skalica 4:2 (0:0, 0:2, 4:0)

Góly a asistencie: 52. Sukeľ (Sukeľ) PP, 54. Sukeľ (Sukeľ, Kriška), 56. Sukeľ (Sukeľ), 59. Sukeľ (Kriška) – 30. Škápik (Kňazev), 38. Jurák (Schmidt)

HK Sklalica - HK Dukla Ingema Michalovce 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)

Góly a asistencie: 15. Kučera (Vereš), 16. Mikéska (bez asistencie), 34. Kotzman (Jarolín, Vaškovič), 51. Dufek (Dmitriev, Vaškovič), 60. Jarolín (Vaškovič, Kotzman) – 7. Cútt (Solomonchak, Korenko)

HC 07 Detva - HK Skalica 6:1 (2:0, 2:1, 2:0)

Góly a asistencie: 5. Milý (Gašpar, Sládok), 12. Surový, 28. Milý (Gašpar, Žilka), 31. Sitnikov (Kuklev, Surovka), 43. Murček (Videlka, Ščurko), 46. Ščurko (Videlka) – 35. Kotzman