Vlna noviniek

Ďalšia vlna správ z kabíny MHK 32.

Od pondelka 5.10. bude pôsobiť v klube nový hráč. Po odchode Tomáša Jančiho do Humenného potreboval tréner skvalitniť a doplniť káder. Trh s obrancami je momentálne dosť obmedzený a nie je veľa hráčov na trhu. Vedeniu sa však predsa podarilo dotiahnuť hosťovanie obrancu, ktorý má skúsenosti z extraligy a rovnako prvej ligy, ktorú s mužstvom Bardejova aj vyhral. Dokonca už pôsobil aj u nás na Liptove, aj keď len v troch zápasoch. Zo Žiliny prichádza Martin Krčula. Veríme, že sa mu bude dariť a dopomôže „EŠKE“ k ceste na vrchol. Veľa šťastia a bodov v našom drese Martin.

Opačným smerom poputuje Juraj Rožník. Využil klauzulu v zmluve a v Prešove odohrá nateraz posledný zápas v Mikulášskom drese. V pondelok 5.10. sa už bude hlásiť na tréningu v Skalici.

Nepríjemnou správou je, že dvojica zranených zo zápasu s Trnavou bude pauzovať v dlhšom období. Juraj Kuric má problémy v spodnej časti tela a bude pauzovať približne 5 týždňov. Ján Holiga má zranenie v hornej časti tela a doba liečenia sa odhaduje na 3 týždne. Obom prajem skoré uzdravenie a rýchly návrat na ľad.

Naopak, zranenie Jána Cibuľu sa dúfajme blíži ku koncu. V piatok bol na kontrolnom rontgene, po ktorom lekár vyhodnotí stav zraneného palca na pravej ruke. So zranením pauzuje od prípravného zápasu so Žilinou. Momentálne korčuľuje a trénuje s mužstvom v bez kontaktnom režime. Veríme, že liečba sa ukončí do jedného týždňa.

Toľko nových správ zo šatne MHK 32.

EŠKA DO TOHO!!!

Pomôžme Monike

06.05.2020: Vážení priatelia, pomôžte.

celý článok

Nové tréningové pomôcky

06.05.2020: Nové tréningové pomôcky.

celý článok

Rovní a rovnejší?

28.04.2020: Je všetko morálne v poriadku?

celý článok

Dva rôzne metre?

20.04.2020: Podali sme podnet voči uzneseniu Výkonného výboru.

celý článok

O sezóne po sezóne s Generálnym manažérom

16.03.2020: Posezónny rozsiahli rozhovor s Generálnym manažérom.

celý článok