HC Grotto Prešov
HC Košice
HC Nové Zámky
HC Slovan Bratislava
HC´05 Banská Bystrica
HK Dukla Michalovce
HK Dukla Trenčín
HK Nitra
HK Poprad
HK Rysy
HKM Zvolen

Horúce novinky zo šatne

Dnes vám prinesieme pár noviniek zo šatne MHK 32.

K mužstvu sa už dávnejšie pripojil Juraj Rožník. Podpísal zmluvu do konca októbra. Klub aj hráč následne vyhodnotia jeho pôsobenie v tíme a obe strany sa dohodnú na ďalších krokoch.

Ako najnovšia akvizícia do šatne prichádza Peter Gápa. Popradský odchovanec má zvýšiť konkurenciu v útočných radách. Zmluva znie do konca súťažného ročníka. Minulý rok odohral sezónu doma v Poprade, ale stihol si odskočiť aj na päť zápasov do prvoligového Prešova.

Naopak, Tomáš Janči sa rozhodol pre menšiu zápasovú vyťaženosť kývnuť na ponuku Humenného. Vedenie tejto žiadosti vyhovelo a verí, že Tomáš sa na Vihorlate túto sezónu rozohrá a bude vo väčšej zápasovej permanencii. Hosťovanie znie do konca súťažného ročníka. Prajeme Tomášovi veľa úspechov a veríme, že sa vráti silnejší a pripravený ešte viac pomôcť „Eške“.

Vedenie klubu samozrejme situáciu rieši a hľadá náhradu namiesto Tomáša do obranných radov. Jedná s obrancom ktorý má skúsenosti z extraligy aj prvej ligy. Meno zatiaľ do dotiahnutia prestupu nebudeme zverejňovať.

Ďalší hráč ktorý možno počas sezóny oblečie aj iný dres ako Mikulášsky je Ivan Brezniak. Dohodol sa s MHK Ružomberok na striedavom štarte v ich drese. Ak tréner Spišák povolí štart Ivanovi počas víkendu, bude si môcť ísť zahrať aj k našim neďalekým susedom druhú ligu.

Veríme teda, že novým hráčom sa bude v našom drese bodovo dariť a „EŠKA“ si bude do tabuľky pripisovať len víťazstvá. 

EŠKA DO TOHO!!!