25.02.2018 18:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 ORIN Detva 28.02.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky 02.03.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra Extraliga juniorov: ako ďalej? !Pozor! proti Detve 25.2.2018 odohráme zápas o 18.00! A-mužstvo povedie do konca sezóny Marek Uram a Juraj Halaj SR "16" Na turnaj do Bernu aj náš Markus Michalík SR "17" Patrik Kozel a Sebastián Droppa na Turnaj štyroch krajín vo Füssene

Zhodnotenie letnej prípravy s trénerom Paukovčekom

pridané: 05.09.2017

 

Ako prebiehal tréningový proces?

„Tréningový proces prebiehal počas uplynulého mesiaca na ľade v normálnom režime. Niektoré prípravné zápasy splnili účel, niektoré nie. Dali nám určite obraz o výkonnosti hráčov a na základe toho budeme musieť zostavu do prvého ostrého duelu poskladať. Poriadne ešte ani nevieme, čo bude, pretože sa v poslednom zápase proti Michalovciam zranil Lukáš Paukovček a je otázne, či bude môcť nastúpiť. Hráči, ktorí nebudú dostávať toľko priestoru, budú pôsobiť v juniorke alebo prvej lige."

 

Vykryštalizovala sa počas prípravy brankárska jednotka?

"Po tých zápasoch, ktoré sa odohrali, nemáme jednotku a dvojku viac vyšpecifikovanú. V Trenčíne sa však do bránkoviska postaví Andrej Košarišťan. Je to len na nich. Keď bude chytať spoľahlivo, priestor je jeho, no v opačnom prípade tam pôjde Juro Hollý. Chalani sa budú musieť o prvé miesto pobiť."

Zaradí sa Matúš Sukeľ, najproduktívnejší hráč tímu z minulej sezóny, medzi lídrov celku?

"Matúš nemá skúseností na rozdávanie. Momentálne hrá v útoku s bratom Jakubom a Marekom Uramom. Rolu lídra tímu na jeho plecia určite nedávam, sú tam na to starší hráči ako Uram, Kriška, Suchý alebo Tabaček. Matúš je mladý, netreba naňho tlačiť. Dúfam, že sa mu bude dariť ďalej hokejovo rásť, to je pre neho najdôležitejšie."

Liptovský Mikuláš dostal v uplynulom ročníku najviac gólov. Posily na modrú čiaru boli potrebné.

"Odišli štyria obrancovia a namiesto nich prišli taktiež štyria zadáci. Citeľná je strata skúseného Richarda Stehlíka, ktorého by mal nahradiť Ján Tabaček alebo Radoslav Suchý. Taký strážca modrej čiary ako je jeden z nich oproti minulému roku pribudol. Verím, že im bude slúžiť zdravie a obrana bude fungovať. Obaja majú obrovské skúsenosti. Priznám sa, že jeden kvalitný bek by sa nám ešte určite hodil."

Extraliga juniorov: ako ďalej?

16.02.2018: Juniori mali sezónu dobre rozbehnutú, žiaľ po Vianociach sa zverencom trénerskej dvojice Spišák-Legerský prestalo dariť. Po základnej časti súťaže tak skončili napokon na deviatom mieste, čo znamená že ich čakajú boje o udržanie sa v extralige.

celý článok

!Pozor! proti Detve 25.2.2018 odohráme zápas o 18.00!

Vážení športoví priatelia, dovoľujeme si informovať Vás o zmene hracieho času 25. februára 2018. Začiatok stretnutia proti súperovi z Detvy sa posúva na 18.00 hod. Veríme, že prídete všetci podporiť našich chlapcov. Tešíme sa na Vašu návštevu.

celý článok

A-mužstvo povedie do konca sezóny Marek Uram a Juraj Halaj

15.02.2018: Vyhlásenie MHK 32 Liptovský Mikuláš k personálnym zmenám

celý článok

Tabaček a Števuliak o posledných dvoch zápasoch

14.02.2018: Posledné dva domáce zápasy odohrali naši chlapci na výbornú. V piatok zvíťazili 3:2 nad Žilinou a v nedeľu sa oprávnene tešili z dvoch bodov, ktoré vybojovali proti Trenčínu v predĺžení. Ako zhodnotili tieto zápasy Ján Tabaček a Patrik Števuliak autor víťazného gólu proti Trenčínu?

celý článok