23.03.2018 17:00 HK Skalica - MHK 32 Liptovský Mikuláš 25.03.2018 17:00 HC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš 27.03.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK DUKLA Ingema Michalovce POZVÁNKA NA TRY OUT DORAST A KADETI 2018/2019 Nová trénerská posila v tíme MHK32 Liptovský Mikuláš

Najlepší nováčik Tipsport ligy - Matúš Sukeľ

Slovenský zväz ľadového hokeja opäť po dvoch rokoch usporiadal slávnostné odovzdanie cien ankety Hokejista roka. Výsledky vyhlásili v stredu 9. augusta 2017 na ceremoniáli v hoteli DoubleTree By Hilton v Bratislave. Okrem výsledkov v hlavnej kategórii vyhlásili aj mená ocenených za extraligu, 2.ligu, extraligu žien, juniorov a dorast. V kategórii najlepší nováčik Tipsport ligy bol ocenený hráč MHk 32 Liptovský Mikuláš Matúš Sukeľ. Matúš si svojim prístupom, odhodlaním, pokorou a zodpovednosťou robí medzi hokejistami skvelé meno. A my sme na neho nesmierne hrdí

 

Aký je to pre Teba pocit získať takéto ocenenie?

Veľmi ma potešilo takéto ocenenie a je to pre mňa motivácia do ďalšej roboty.

 

Popíš v skratke Tvoju cestu za týmto dosiahnutým úspechom.                                 

V skratke to je ťažko opísať, ale určite je za tým veľa rokov trénovania, ale to je samozrejme u všetkých chalanov, ktorí hrajú hokej.Tento rok to vyšlo na mňa a som veľmi vďačný mojim spoluhráčom, hlavne z útoku, bez ktorých by som toto ocenenie určite nezískal.

 

Kam by si zaradil toto ocenenie v Tvojej doterajšej kariére?                                     

Nikde to nezaraďujem, ale som veľmi rád, že po mojej prvej sezóne v extralige som ziskal takéto ocenenie a verím, že to bude každým rokom lepšie a lepšie a moje výkony budú stúpať. 

 

Kto Ti najviac pomohol v doterajšej kariére?                                                                 

Ťažko povedať, určite sú to všetci chalani, s ktorými som doteraz hrával a tréneri,ktorí mi dávali veľa priestoru na ľade. Myslím si, že najviac mi pomohol pri prechode z juniorky do áčka Marek Uram, ktorý sa mi snaží stále dávať dobré rady.

 

Hokejistom roka sa stal Marián Hossa. Čo by si povedal na to, keby sa tam nabudúce objavilo Tvoje meno?

Tak o rok určite nie, ale verím, že časom keď budem na sebe pracovať bude to reálnejšie priblížiť sa k takým hviezdam.

 

Zmení sa niečo Tvojom hokejovom živote, vďaka víťazstvu v tejto ankete?           

 Nič sa tým nemení, len verím, že mi to pomôže do ďalšej sezóny a tá bude ešte lepšia ako minulá. 

POZVÁNKA NA TRY OUT DORAST A KADETI 2018/2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš Ťa pozýva na TRY OUT DORASTU A KADETOV 2018/19, pre ročníky od 1.1. 2001 do 31. 8. 2004, ktorý sa bude konať v dňoch 7. - 8. 4. 2018 na zimnom štadióne Titan Aréna v Liptovskom Mikuláši.

celý článok

V štvrtom kole baráže zabojujeme v Skalici

Vo vzájomných zápasoch play out so Skalicou si udržiavame stopercentnú bilanciu. Pred rokom sme vyhrali všetky štyri stretnutia a úspešne sme začali aj v tejto sezóne.

celý článok

Bod zo Zemplína. + FOTO

21.03.2018: Aj v Play Out Tipsport ligy sa stretáme s našim bývalým tradičným súperom z prvoligových bojov, s Duklou Michalovce.

celý článok