25.02.2018 18:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 ORIN Detva 28.02.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky 02.03.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra Extraliga juniorov: ako ďalej? !Pozor! proti Detve 25.2.2018 odohráme zápas o 18.00! A-mužstvo povedie do konca sezóny Marek Uram a Juraj Halaj SR "16" Na turnaj do Bernu aj náš Markus Michalík SR "17" Patrik Kozel a Sebastián Droppa na Turnaj štyroch krajín vo Füssene

Proti Skalici bezchybne.

pridané: 04.04.2017

V 9.kole Play Out sme na domácom ľade v "Kôlničke" privítali hráčov zo Záhoria.

Od úvodných minút to bol súboj našich hráčov v drese "EŠKY" so súperovým brankárom Košútom. V prvej päťminútovke mali otvárací gól na hokejke Cibák, Kriška či mladý Kabáč, ale ich zakončenia neskončili v sieti. Diváci sa mohli radovať až v dvanástej minúte. Cibák vyhral v útočnom pásme puk, ktorý sa dostal na modrú čiaru ku Kadlubiakovi a jeho strelu tečoval medzi nohy brankára center prvého útoku Liptákov. V 19.minúte mohol navýšiť vedenie našich farieb Piatka, ktorý po peknej akcii vymiešal skalického brankára, ale jeho zakončenie sa nakoniec nezmestilo medzi tri žrďe. Po prvej tretine sme vyhrávali iba o jeden gól, aj keď vedenie našich farieb mohlo byť výraznejšie.

Druhá tretina sa niesla v podobnom duchu ako úvodná. Úvodné minúty priniesli šance Cibáka, Matúša Sukeľa a Krišku. Stav sa ale nemenil. Druhý gól sme dokázali streliť až v 36.minúte, keď si Róbert Huna pekne nakorčuľoval v pásme medzi kruhy, kde dostal prihrávku od svojho brata, urobil dva tempá a následne nechytateľne vypálil pod hornú tyčku. Domáci si bez väčších problémov postrážili do konca tretiny vedenie a v druhej prestávke sme tak viedli o dva góly.

Tretia tretina bola rozháraná s množstvom nepresností na jednej či druhej strane. Naši chlapci držali opraty zápasu pevne v rukách, a tak Durný moc roboty nemal. Navýšiť naše vedenie mohol Matúš Sukeľ v 45.minúte, v dobrej šanci bol ale faulovaný. Neúspešne skončilo aj Kabáčove zakončenie po Vybíralovej strieľanej prihrávke. V závere sme hosťom nedovolili ani náznak tlaku a nebodaj kontaktný gól a zápas sme doviedli do úspešného konca. Hostia sa nedostali ani k power play a my sme tak opäť bližšie k udržaniu v najvyššej súťaži.

"EŠKA" najbližšie cestuje na ľad nevyspytateľnej Detvy, ktorá nám v doterajšom priebehu Play Out pripravila jedinú prehru. S domácim publikom sa rozlúčime v tejto sezóne v nedeľu 9.4. o 18:00, kedy privítame Trenčín. Bude to aj rozlúčka s našou "Kôlničkou", ktorú čaká počas mimosezónneho obdobia dlho očakávaná rekonštrukcia. Príďte sa v hojnom počte rozlúčiť so sezónou a našim zimáčikom v tejto podobe.

"EŠKA"DO TOHO!!!

Jedine HK 32!!!

 

Tipsport liga

Play Out 9.kolo

MHK 32 Liptovský Mikuáš - HK Skalica                                   2:0 (1:0,1:0,0:0)

Góly: 12. Cibák (Kadlubiak, J. Sukeľ), 36. Ro. Huna (Ri. Huna)

 

Strely: 46:24

Tresty: 4:6

Presilovky: 0:0

Oslabenia: 0:0

 

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Durný – Bagin, Stehlík, Luža, Nádašdi, Šiška, Moravčík, Kadlubiak, Mezovský – J. Sukeľ, Cibák, Langhammer – Kriška, M. Sukeľ, Uram – Lištiak, Kabáč, Vybíral – Ro. Huna, Piatka, Ri. Huna

HK Skalica: Košút – Horváth, Vanek, Drahorad, Kukliš, Pavešic, Mikéska – Janáč, Vereš, Petráš – Dvonč, Kučera, Hluch – A. Kotzman, Romančík, P. Kotzman – Smetana, Ivičič, Krýdl

 

Rozhodcovia: Orolin, Snášel – Jobbágy, Korba

Diváci: 1043

 

 

Tomáš Paprčka

Extraliga juniorov: ako ďalej?

16.02.2018: Juniori mali sezónu dobre rozbehnutú, žiaľ po Vianociach sa zverencom trénerskej dvojice Spišák-Legerský prestalo dariť. Po základnej časti súťaže tak skončili napokon na deviatom mieste, čo znamená že ich čakajú boje o udržanie sa v extralige.

celý článok

!Pozor! proti Detve 25.2.2018 odohráme zápas o 18.00!

Vážení športoví priatelia, dovoľujeme si informovať Vás o zmene hracieho času 25. februára 2018. Začiatok stretnutia proti súperovi z Detvy sa posúva na 18.00 hod. Veríme, že prídete všetci podporiť našich chlapcov. Tešíme sa na Vašu návštevu.

celý článok

A-mužstvo povedie do konca sezóny Marek Uram a Juraj Halaj

15.02.2018: Vyhlásenie MHK 32 Liptovský Mikuláš k personálnym zmenám

celý článok

Tabaček a Števuliak o posledných dvoch zápasoch

14.02.2018: Posledné dva domáce zápasy odohrali naši chlapci na výbornú. V piatok zvíťazili 3:2 nad Žilinou a v nedeľu sa oprávnene tešili z dvoch bodov, ktoré vybojovali proti Trenčínu v predĺžení. Ako zhodnotili tieto zápasy Ján Tabaček a Patrik Števuliak autor víťazného gólu proti Trenčínu?

celý článok