HC Grotto Prešov
HC Košice
HC Nové Zámky
HC Slovan Bratislava
HC´05 Banská Bystrica
HK Dukla Michalovce
HK Dukla Trenčín
HK Nitra
HK Poprad
HK Rysy
HKM Zvolen

Predposledný domáci zápas sezóny odohráme v utorok 4.apríla o 18.00 proti Skalici

pridané: 03.04.2017

Zajtra 4. apríla štartujú posledné štyri zápasy play out. Barážové stretnutia sa na všetkých štadiónoch začínajú v rovnakom čase o 18.00 hod. Dva súboje odohráme doma a dva vonku. Zajtra si zmeriame svoje sily v predposlednom domácom stretnutí so súperom zo Skalice. 

10. kolo/7.4.2017    HC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš

11. kolo/9.4.2017    MHk 32 Liptovský Mikuláš - Dukla Trenčín      

(posledný domáci zápas)

12. kolo/11.4.2017   HK Skalica - MHk 32 Liptovský Mikuláš

Tabuľka play out sa po ôsmom kole trošku zamotala a šancu na postup do Tipsport Ligy si stále drží aj Detva, ktorá si po gólovej prestrelke a víťazstve  6:3 nad Skalicou pripísala na konto ďalšie tri body a dotiahla sa na druhý Trenčín, na ktorý stráca len jeden bod. 

My sme v Trenčíne odohrali vyrovnaný súboj, keď od 7. minúty  prvej tretiny bol pod hradom Matúša Čáka nerozhodný stav 1:1 a o našom víťazstve rozhodol až v predĺžení druhým gólom Marek Uram. Z Trenčína sme si odniesli dva dôležité body. Veľká vďaka za odvedený výkon patrí celému mužstvu na čele s mladým brankárom Romanom Durným, ktorý si v zápase počínal veľmi dobre. Tabuľku produktivity našich hráčov v play out vedie Marek Uram, keď v ôsmich zápasoch nazbieral 12 bodov za 7 gólov a 5 asistencií. 

So Skalicou máme na svojom konte v doterajšom priebehu súbojov play out dve výhry. Doma sme dokázali nad "Záhorákmi" vyhrať 3:1, keď sa strelecky presadili Matúš Sukeľ, Martin Kriška a Maroš Piatka. Na súperovom ľade sme po dvoch góloch Richarda Hunu, Filipa Mezovského a Jakuba Langhammera vyhrali 4:2. 

Verím, že aj do tretice nájdeme recept na výhru nad "Záhorákmi" a pripíšeme si ďalšie body do tabuľky. Samozrejme, potrebujeme k tomu aj podporu hľadiska. Spolu s vami to dokážeme. Ďakujeme blush

Vzájomné zápasy so Skalicou v play out:

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Skalica  3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

HK Skalica - MHk 32 Liptovský Mikuláš   2:4 (0:1, 2:2, 0:1)

Megie