25.02.2018 18:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 ORIN Detva 28.02.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky 02.03.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra Extraliga juniorov: ako ďalej? !Pozor! proti Detve 25.2.2018 odohráme zápas o 18.00! A-mužstvo povedie do konca sezóny Marek Uram a Juraj Halaj SR "16" Na turnaj do Bernu aj náš Markus Michalík SR "17" Patrik Kozel a Sebastián Droppa na Turnaj štyroch krajín vo Füssene

Návrat na víťaznú vlnu.

Domácu prehru s Detvou sme odčinili najlepšie ako sme mohli, ďalším víťazstvom.

V rámci ôsmeho kola Play Out sme cestovali na ľad Trenčína.

Na úvodný gól diváci nemuseli dlho čakať. Padol už v piatej minúte. Domáci obranca Bohunický sa po vyhratom buly v útočnom pásme oprel na modrej čiare do puku a prestrelil všetko pred sebou. Domáci síce rýchlo viedli, naši chlapci ale odpovedali rovnako expresne. Už o dve minútky Uram dorazil Nádašdiho strelu, ktorá Voldenovi v domácej bránke vypadla rovno pred skúseného útočníka „EŠKY“ a ten nemal problém puk doklepnúť do siete. V úvodnej tretine potom ešte pohrozil Hecl či Bohunický na domácej strane, ďalší gól už ale nepadol a tak v prvej prestávke bol stav vyrovnaný.

Druhá tretina bola v znamení domácej snahy o strelenie vedúceho gólu. Hráči z Liptova mali horší pohyb ako domáci a z toho pramenili šance Vojakov. Tie najväčšie nevyužili Marcel Hossa či Štastný. Durný svoje mužstvo podržal a keď sa nepresadil ani Róbert Huna na druhej strane stav sa v druhej tretine nezmenil a všetko bolo pred záverečnou tretinou otvorené.

V tretej tretine sa hráči obidvoch mužstiev snažili rozhodnúť zápas v prospech svojho tímu a hra sa prelievala z jednej strany na druhú. Vopelka ani Gašparovič na domácej strane či Róbert Huna na strane Liptákov nerozhodli a tak nasledovalo predĺženie. V ňom strhli hostia víťazstvo na svoju stranu v presilovke po Vopelkovom zdržovaní hry. V pásme si dobre rozohrali puk, Kriška zadovkou predĺžil pred odkrytú bránu Marekovi Uramovi a ten pohodlne skóroval.

„EŠKA“ si tak pripísala na svoje konto dôležité body v tabuľke a napravili svoje zakopnutie z posledného zápasu proti Detve.

V ďalšom kole hostíme v „Kôlničke“ hráčov Skalice a veríme, že si v hojnom počte nájdete cestu na zimný štadión. Zápas sa začína o 18:00!.

„EŠKA“ DO TOHO!!!

Jedine HK 32!!!

 

Tipsport liga

Play Out 8.kolo

HK Dukla Trenčín – MHK 32 Liptovský Mikuláš               1:2pp (1:1,0:0,0:0 - 0:1)

Góly: 5. Bohunický (J.Pardavý ml.) resp. 7. Uram (Nádašdi), 64. Uram (Kriška, Stehlík) PP

 

Strely: 33:30 (10:9,14:8,7:9 – 2:4)

Tresty: 3:2

Presilovky: 0:1

Oslabenia: 0:0

 

Dukla Trenčín: Volden – Drgoň, Pač, Holenda, Pavúk, Trška, Bohunický, Themár – Hossa, Sojčík, Šťastný – J. Ručkay, Švec, Vopelka – Hecl, Sádecký, Gašparovič – Bezúch, Pardavý, Hudec – D. Novák

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Durný – Bagin, Stehlík, Luža, Nádašdi, M.Šiška, Moravčík, Kadlubiak, Mezovský – Vybíral, Cibák, Langhammer – Kriška, M.Sukeľ, Uram – Lištiak, Kabáč, J.Sukeľ – Rob.Huna, Piatka, Rich.Huna

 

Rozhodcovia: M.Novák, Jonák – Holienka, J.Tvrdoň

Diváci: 1732

 

 

Tomáš Paprčka

Extraliga juniorov: ako ďalej?

16.02.2018: Juniori mali sezónu dobre rozbehnutú, žiaľ po Vianociach sa zverencom trénerskej dvojice Spišák-Legerský prestalo dariť. Po základnej časti súťaže tak skončili napokon na deviatom mieste, čo znamená že ich čakajú boje o udržanie sa v extralige.

celý článok

!Pozor! proti Detve 25.2.2018 odohráme zápas o 18.00!

Vážení športoví priatelia, dovoľujeme si informovať Vás o zmene hracieho času 25. februára 2018. Začiatok stretnutia proti súperovi z Detvy sa posúva na 18.00 hod. Veríme, že prídete všetci podporiť našich chlapcov. Tešíme sa na Vašu návštevu.

celý článok

A-mužstvo povedie do konca sezóny Marek Uram a Juraj Halaj

15.02.2018: Vyhlásenie MHK 32 Liptovský Mikuláš k personálnym zmenám

celý článok

Tabaček a Števuliak o posledných dvoch zápasoch

14.02.2018: Posledné dva domáce zápasy odohrali naši chlapci na výbornú. V piatok zvíťazili 3:2 nad Žilinou a v nedeľu sa oprávnene tešili z dvoch bodov, ktoré vybojovali proti Trenčínu v predĺžení. Ako zhodnotili tieto zápasy Ján Tabaček a Patrik Števuliak autor víťazného gólu proti Trenčínu?

celý článok