23.03.2018 17:00 HK Skalica - MHK 32 Liptovský Mikuláš 25.03.2018 17:00 HC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš 27.03.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK DUKLA Ingema Michalovce POZVÁNKA NA TRY OUT DORAST A KADETI 2018/2019 Nová trénerská posila v tíme MHK32 Liptovský Mikuláš

Boje o Tipsport Ligu pokračujú v nedeľu 2. apríla ôsmym kolom

pridané: 02.04.2017

Barážové boje sa posledný marcový deň prehupli do druhej polovice. V siedmom zápase baráže sme privítali na domácom ľade Detvu, ktorej sme podľahli 3:2. Vstup do druhej polovice bojov nám nevyšiel podľa želania a po šiestich vyhratých zápasoch sme utŕžili prvú prehru a to aj napriek tomu, že sme už v tretej minúte otvorili skóre stretnutia. Po prvej tretine bol stav vyrovaný 1:1. V druhej časti hry sme gól nevideli a o všetkom sa rozhodlo v poslednej tretine. Tretí gól stretnutia sme videli až v 47.minúte, keď sa do streleckej listiny zapísal Richard Huna. Zápas sa rozhodol v záverečnej päťminútovke. Jednogólový náskok sme si nedokázali udržať. V 55.minúte hostia vyrovnali na 2:2 a o dve minúty po vyrovnávajúcom góle prišiel rozhodujúci moment stretnutia, keď ďalší gól Detvy pridal Videlka. Detva si tak odniesla domov tri body. 

Trenčín dokázal v domácom prostredí vyhrať nad Skalicou 4:1, pripísal si tak do tabuľky ďalšie tri body, usadil sa na druhom mieste a za nami zaostáva už len o štyri body. Tretia Detva má deväť bodov a posledná Skalica s päť.

Súboje ôsmeho kola sľubujú bitku o veľmi dôležité body. My pocestujeme do Trenčína a Skalica privíta na domácom ľade Detvu. Nikto nemá ešte nič isté, takže v oboch prípadoch to budú zaujímavé zápasy. 

„ My body nepočítame, ideme od zápasu k zápasu a chceme byť úspešní v každom stretnutí, žiaľ  v tom poslednom domácom sa nám to nepodarilo a prvý krát v baráži sme prehrali. Musíme to napraviť, sústrediť sa na najbližší zápas. Vieme, že to bude veľmi ťažké, ale urobíme všetko preto, aby sme boli úspešní," prezradil tréner Róbert Spišák. 

„ V ďaľšom stretnutí musíme zmeniť individuálny prístup, bojovnosť a vrátiť sa ku hre, ktorú sme hrali prvých šesť zápasov play-out a myslím si že baráž dotiahneme do úspešného konca," doplnil Maroš Piatka.

Chlapci to budú mať v Trenčíne naozaj ťažké. Myslím si, že ak sa v hlavách nastavíme na výhru, budeme si veriť a zároveň s pokorou nastupovať na zápas, tak  sa úspech dostaví. 

Ja chalanom verím a dúfam, že aj vy všetci. Tak poďme im spoločne držať palce v súboji proti Trenčínu. 

 

"EŠKA" DO TOHO!!!

Megie

 

 

POZVÁNKA NA TRY OUT DORAST A KADETI 2018/2019

MHk 32 Liptovský Mikuláš Ťa pozýva na TRY OUT DORASTU A KADETOV 2018/19, pre ročníky od 1.1. 2001 do 31. 8. 2004, ktorý sa bude konať v dňoch 7. - 8. 4. 2018 na zimnom štadióne Titan Aréna v Liptovskom Mikuláši.

celý článok

V štvrtom kole baráže zabojujeme v Skalici

Vo vzájomných zápasoch play out so Skalicou si udržiavame stopercentnú bilanciu. Pred rokom sme vyhrali všetky štyri stretnutia a úspešne sme začali aj v tejto sezóne.

celý článok

Bod zo Zemplína. + FOTO

21.03.2018: Aj v Play Out Tipsport ligy sa stretáme s našim bývalým tradičným súperom z prvoligových bojov, s Duklou Michalovce.

celý článok