19.01.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice 21.01.2018 16:00 HC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš 26.01.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen

Boje o Tipsport Ligu pokračujú v nedeľu 2. apríla ôsmym kolom

pridané: 02.04.2017

Barážové boje sa posledný marcový deň prehupli do druhej polovice. V siedmom zápase baráže sme privítali na domácom ľade Detvu, ktorej sme podľahli 3:2. Vstup do druhej polovice bojov nám nevyšiel podľa želania a po šiestich vyhratých zápasoch sme utŕžili prvú prehru a to aj napriek tomu, že sme už v tretej minúte otvorili skóre stretnutia. Po prvej tretine bol stav vyrovaný 1:1. V druhej časti hry sme gól nevideli a o všetkom sa rozhodlo v poslednej tretine. Tretí gól stretnutia sme videli až v 47.minúte, keď sa do streleckej listiny zapísal Richard Huna. Zápas sa rozhodol v záverečnej päťminútovke. Jednogólový náskok sme si nedokázali udržať. V 55.minúte hostia vyrovnali na 2:2 a o dve minúty po vyrovnávajúcom góle prišiel rozhodujúci moment stretnutia, keď ďalší gól Detvy pridal Videlka. Detva si tak odniesla domov tri body. 

Trenčín dokázal v domácom prostredí vyhrať nad Skalicou 4:1, pripísal si tak do tabuľky ďalšie tri body, usadil sa na druhom mieste a za nami zaostáva už len o štyri body. Tretia Detva má deväť bodov a posledná Skalica s päť.

Súboje ôsmeho kola sľubujú bitku o veľmi dôležité body. My pocestujeme do Trenčína a Skalica privíta na domácom ľade Detvu. Nikto nemá ešte nič isté, takže v oboch prípadoch to budú zaujímavé zápasy. 

„ My body nepočítame, ideme od zápasu k zápasu a chceme byť úspešní v každom stretnutí, žiaľ  v tom poslednom domácom sa nám to nepodarilo a prvý krát v baráži sme prehrali. Musíme to napraviť, sústrediť sa na najbližší zápas. Vieme, že to bude veľmi ťažké, ale urobíme všetko preto, aby sme boli úspešní," prezradil tréner Róbert Spišák. 

„ V ďaľšom stretnutí musíme zmeniť individuálny prístup, bojovnosť a vrátiť sa ku hre, ktorú sme hrali prvých šesť zápasov play-out a myslím si že baráž dotiahneme do úspešného konca," doplnil Maroš Piatka.

Chlapci to budú mať v Trenčíne naozaj ťažké. Myslím si, že ak sa v hlavách nastavíme na výhru, budeme si veriť a zároveň s pokorou nastupovať na zápas, tak  sa úspech dostaví. 

Ja chalanom verím a dúfam, že aj vy všetci. Tak poďme im spoločne držať palce v súboji proti Trenčínu. 

 

"EŠKA" DO TOHO!!!

Megie

 

 

Na Liptove nič nové.

15.01.2018: V rámci 37. extraligového kola sme cestovali na horúcu pôdu lídra tabuľky, do Čákovho mesta, do Trenčína.

celý článok

Preview k zápasu HK Dukla Trenčín vs MHk 32 Liptovský Mikuláš

13.01.2018: V nedeľu nás čaká ďalší zápas na ľade súpera, v rámci 37. kola nás bude hostiť HK Dukla Trenčín.

celý článok

Konečne dvakrát po sebe.

12.01.2018: V ďalšom ligovom kole sme cestovali do Žiliny. Očakával sa vyrovnaný zápas a boj o každý centimeter ľadu.

celý článok