25.02.2018 18:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 ORIN Detva 28.02.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky 02.03.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra Extraliga juniorov: ako ďalej? !Pozor! proti Detve 25.2.2018 odohráme zápas o 18.00! A-mužstvo povedie do konca sezóny Marek Uram a Juraj Halaj SR "16" Na turnaj do Bernu aj náš Markus Michalík SR "17" Patrik Kozel a Sebastián Droppa na Turnaj štyroch krajín vo Füssene

Koniec víťaznej série.

pridané: 31.03.2017

Druhú polovicu Play Out sme nezačali najlepšie.

A to aj napriek tomu, že sme už v tretej minúte otvorili skóre stretnutia. Maroš Piatka si na súperovej modrej čiare prebral peknú prihrávku z vlastného pásma a strelou švihom do pravého horného rohu Orčíkovej bránky rozvlnil sieť.  Bohužiaľ, o dve minúty hostia vyrovnali. Po chybe nášho hráča vo vlastnom pásme sa k puku dostal Hrušík a strelou popri lapačke prekonal Durného. Napriek veľkým šanciam Matúša Sukeľa či Cibáka sme ďaľší gól nevideli a stav bol vyrovnaný.

Prvú polovicu druhej tretiny sme mali prevahu a hrali sme aktívnejšie ako náš súper. Šance Urama, Langhammera, Matúša Sukeľa, Nádašdiho i Piatku zostali nevyužité a trápenie v koncovke pokračovalo. V závere tretiny sa osmelili aj hostia z Detvy. Svoje dobré šance pri prečíslení troch proti jednému alebo šanca Řihu si cestu do brány nenašla, a tak aj po druhej tretine bol stav vyrovnaný.

Rozhodlo sa v poslednej tretine. Na tretí gól stretnutia čakali diváci až do 47.minúty. Na veľkú radosť ho strelil Richard Huna, keď sa k nemu dostal medzi kruhmi osamotený puk a domáci útočník ho poslal presnou strelou do siete. V sérii vylúčení na jednej či druhej strane sa hra odohrávala zväčša mimo nebezpečných zón. Zápas sa rozhodol v záverečnej päťminútovke. "EŠKA" nedokázala zápas rozhodnúť, a tak hostia trestali. V 55.minúte dvojica Škvaridlo - Gašpar zahrali ukážkovo prečíslenie dvoch na jedného a vyrovnali stav stretnutia. O dve minúty prišiel rozhodujúci moment stretnutia. Videlka sa dokázal v situácii jeden na jedného presadiť cez obrancu domácich a na druhýkrát prekonal Durného. Domáci si v závere zahrali presilovku, odvolali brankára, hostí dostali pod enormný tlak, no vyrovnanie to neprinieslo. Uramove  ani Kriškove zakončenie v jasnej pozícii si cestu medzi tri žrde cestu nenašlo a v siedmom zápase si Liptáci pripísali prvú prehru.

"EŠKA" cestuje v nedeľu na ľad Dukly Trenčín a následne v utorok 4.4. privítame v "Kôlničke" o 18:00 -Skalicu.

"EŠKA" DO TOHO!!!

Jedine HK 32!!!

 

Tipsport liga

Play Out 7.kolo

MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Detva                   2:3 (1:1,0:0,1:2)

Góly: 3. Piatka (Kadlubiak), 47. Ri. Huna (Piatka, Ro. Huna) resp. 5. Hrušík (Poliaček, Petro), 55. Škvaridlo (Gašpar, Žilka), 57. Videlka (F. Fekiač)

 

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Durný – Bagin, Stehlík, Luža, Nádašdi, Šiška, Moravčík, Kadlubiak, Mezovský – Vybíral, Cibák, Langhammer – Kriška, M. Sukeľ, Uram – Lištiak, Kabáč, J. Sukeľ – Ro. Huna, Piatka, Ri. Huna

HC 07 Orin Detva: Orčík – Sládok, F.Fekiač, Šimon, Gachulinec, Valjent, Mačkovič, Jendroľ, Lunter – Gašpar, V. Fekiač, Škvaridlo – Říha, Srnka, Török – Žilka, Huňady, Videlka – Hrušík, Petro, Poliaček

 

Rozhodcovia: Lauff, Snášel – Jobbágy, Stanzel

Diváci: 1154

 

 

Tomáš Paprčka

Extraliga juniorov: ako ďalej?

16.02.2018: Juniori mali sezónu dobre rozbehnutú, žiaľ po Vianociach sa zverencom trénerskej dvojice Spišák-Legerský prestalo dariť. Po základnej časti súťaže tak skončili napokon na deviatom mieste, čo znamená že ich čakajú boje o udržanie sa v extralige.

celý článok

!Pozor! proti Detve 25.2.2018 odohráme zápas o 18.00!

Vážení športoví priatelia, dovoľujeme si informovať Vás o zmene hracieho času 25. februára 2018. Začiatok stretnutia proti súperovi z Detvy sa posúva na 18.00 hod. Veríme, že prídete všetci podporiť našich chlapcov. Tešíme sa na Vašu návštevu.

celý článok

A-mužstvo povedie do konca sezóny Marek Uram a Juraj Halaj

15.02.2018: Vyhlásenie MHK 32 Liptovský Mikuláš k personálnym zmenám

celý článok

Tabaček a Števuliak o posledných dvoch zápasoch

14.02.2018: Posledné dva domáce zápasy odohrali naši chlapci na výbornú. V piatok zvíťazili 3:2 nad Žilinou a v nedeľu sa oprávnene tešili z dvoch bodov, ktoré vybojovali proti Trenčínu v predĺžení. Ako zhodnotili tieto zápasy Ján Tabaček a Patrik Števuliak autor víťazného gólu proti Trenčínu?

celý článok