V Baráži pevným krokom.

pridané: 19.03.2017

V súboji extraligistov hrajúcich o udržanie sme pod hradom Matúša Čáka dokázali vydolovať víťazstvo.

Nezačali sme ale najlepšie. Už v tretej minúte Hossa otvoril skóre zápasu a domáci mali v tejto fáze hry navrch. Keď v 9.minúte hrali domáci presilovú hru a Šimun dokázal odrazený puk zasunúť do odkrytej Nagyovej bránky, nevyzeralo to s našimi chlapcami dobre. Od polovice tretiny sme ale zodvihli hlavy a ukázali aj naše majstrovstvo. V 13.minúte sme vyhrali buly v útočnom pásme, puk si vzal Uram, počkal na ideálnu parketu a potom z pravej strany umiestnil puk do siete. Vďaka dobrým zákrokom Nagyho sme viac gólov v úvodnej tretine nevideli a prehrávali sme o jeden gól.

V polovici stretnutia pridal Ručkay druhý presilovkový gól domácich a znova sme prehrávali o dva góly. V 36.minúte Langhamer po krásnej individuálnej akcii znížil na rozdiel jedného gólu. Zbavil sa obrancu šikovnou kľučkou a potom pred Voldenom zdvihol puk pod hornú žŕdku. V druhej prestávke sme stále strácali jeden gól.

V tretej tretine sme mohli vidieť iba jeden gól. Na našu radosť sme dokázali vyrovnať. V 48.minúte Matúš Sukeľ vyhral buly v útočnom pásme, Uram to skúsil spomedzi kruhov bekhendom a puk prepadol Voldenovi do bránky. Viaceré dobré šance na jednej či druhej strane na rozhodnutie zápasu gól nepriniesli a zápas dospel do predĺženia. V ňom Uram dokončil svoj hattrick v 65.minúte. Na modrej čiare si počkal na nahrávku od obrancu a pekným blafákom si vychutnal Voldena v domácej bránke a tak sme si pripísali do tabuľky druhý bod.

Najbližšie sa „EŠKA“ predstaví v utorok 21.3. v „kôlničke“ proti Skalici. Zápas sa začína tradične o 17:00.

Jedine HK 32!!!

Tisport liga

Play Out

HK Dukla Trenčín – MHK 32 Liptovský Mikuláš               3:4pp (2:1,1:1,0:1 – 0:1)

Góly: 3. Hossa (Šťastný), 9. Šimun (Sojčík, Holenda) PP, 29. J.Ručkay (Holenda, Šimun) PP resp. 13. Uram (Nádašdi, M.Sukeľ), 36. Langhammer (Stehlík), 48. Uram (M.Sukeľ), 70. Uram (M.Sukeľ)

Strely: 29:25 (13:8,8:9,6:7 – 2:1)