25.02.2018 18:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 ORIN Detva 28.02.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky 02.03.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra Extraliga juniorov: ako ďalej? !Pozor! proti Detve 25.2.2018 odohráme zápas o 18.00! A-mužstvo povedie do konca sezóny Marek Uram a Juraj Halaj SR "16" Na turnaj do Bernu aj náš Markus Michalík SR "17" Patrik Kozel a Sebastián Droppa na Turnaj štyroch krajín vo Füssene

Predstavujeme súpera zo Skalice

pridané: 19.03.2017

Všetkých srdečne pozývame na ďalší domáci zápas. V utorok 21. marca o 17,00 hod v privítame súpera zo Skalice

Lístky na 3. barážový duel kúpite TU

HK SKALICA Základná časť 1. HL

Záhoráci nemali práve najlepší vstup do sezóny, keď prehrali prvé tri kolá a mierne zaostali za očakávaniami. Postupne sa ich forma zlepšovala a Skalica začala podávať stabilné výkony. Na prelome novembra a decembra prvýkrát zaznamenala šnúru troch výhier a v priebehu ďalšieho mesiaca ani raz neprehrala viac zápasov po sebe. V závere základnej časti Skaličanov zo štvrtého miesta na chvíľu vytlačili Topoľčany. 

Záhoráci vo štvrťfinále nevyhrali v riadnom hracom čase ani raz, napriek tomu vyradili aj s trochou šťastia Topoľčany. Napínavá séria začala na Záhori víťazstvom domácich 6:5 po predĺžení. Ani druhý vzájomný zápas neskončil v riadnom hracom čase. Úspešnejší boli opäť Skaličania. „Žochári“ podporovaní skvelým publikom vyhrali prvý domáci zápas jednoznačne 5:1 a súperovi nedali šancu ani na ďalší deň, keď vyhrali 6:3. Séria sa sťahovala späť do Skalice. Slušne zaplnená Hant aréna videla taktický hokej a opäť sa muselo predlžovať. Vaškovič nakoniec víťazným presným zásahom zariadil svojmu tímu semifinále.

V semifinále sa postarali Skaličania o veľké prekvapenie a lídra základnej časti Prešov vyradili po štyroch stretnutiach. Prešov v prvom dejstve úvodného zápasu totálne dominoval, no Skalica tlak zvládla a v druhej tretine sa vďaka Vaškovičovi ujala vedenia. Gólové hody prišli až v poslednej časti, v ktorej padlo osem gólov a z víťazstva sa tešili Skaličania. V druhom súboji Prešov sériu vyrovnal na 1:1. V ďalších dueloch sa odohrávali veľké taktické bitky, z ktorých vyšli víťazne Skaličania. 

Hoci Skalica nedokázala vo finále 1. ligy vyhrať ani jeden zápas, s Detvou odohrala vyrovnané súboje a o ich rozhodujúcej domácej prehre v treťom meraní síl rozhodli až samostatné nájazdy. Záhoráci však považujú už zisk strieborných medailí za veľký úspech, aj keď ich mrzí, že vyše 3600 divákov nepotešili víťazstvom.

Skalica nemá v tíme veľké individuality, no jej základ úspechu bude stáť na výkonoch brankára Petríka a dobrej defenzíve. Záhoráci hrajú tvrdý a obetavý hokej, vyrážajú do nebezpečných brejkov a majú kvalitné presilovky. Skalici stále chýba zranený najproduktívnejší hráč a kapitán Ľubomír Vaškovič. Napriek tomu sa budú spoliehať na góly Vereša či najproduktívnejšieho obrancu ligy Škápika. 

Lístky na 3. barážový duel kúpite TU

 

Extraliga juniorov: ako ďalej?

16.02.2018: Juniori mali sezónu dobre rozbehnutú, žiaľ po Vianociach sa zverencom trénerskej dvojice Spišák-Legerský prestalo dariť. Po základnej časti súťaže tak skončili napokon na deviatom mieste, čo znamená že ich čakajú boje o udržanie sa v extralige.

celý článok

!Pozor! proti Detve 25.2.2018 odohráme zápas o 18.00!

Vážení športoví priatelia, dovoľujeme si informovať Vás o zmene hracieho času 25. februára 2018. Začiatok stretnutia proti súperovi z Detvy sa posúva na 18.00 hod. Veríme, že prídete všetci podporiť našich chlapcov. Tešíme sa na Vašu návštevu.

celý článok

A-mužstvo povedie do konca sezóny Marek Uram a Juraj Halaj

15.02.2018: Vyhlásenie MHK 32 Liptovský Mikuláš k personálnym zmenám

celý článok

Tabaček a Števuliak o posledných dvoch zápasoch

14.02.2018: Posledné dva domáce zápasy odohrali naši chlapci na výbornú. V piatok zvíťazili 3:2 nad Žilinou a v nedeľu sa oprávnene tešili z dvoch bodov, ktoré vybojovali proti Trenčínu v predĺžení. Ako zhodnotili tieto zápasy Ján Tabaček a Patrik Števuliak autor víťazného gólu proti Trenčínu?

celý článok