Posledný domáci zápas základnej časti proti Dukle Trenčín

pridané: 08.03.2017

Posledné dve kolá základnej časti Tipsport Ligy sa na všetkých štadiónoch začnú hrať v rovnaký čas. V piatok 10.03.2017 je začiatok stretnutí naplánovaný na 17:30 a posledné nedeľné kolo sa začína o sedemnástej hodine.

53. kolo, ktoré je zároveň aj našim posledným domácim kolom v základnej časti Tipsport Ligy odohráme proti Dukle Trenčín v zmenenom čase o 17:30.

Trenčania si udržali šancu na play-off, keď v 52. kole v domácom prostredí zdolali lídra tabuľky Banskú Bystricu 2:1. Barani sú aj napriek prehre víťazmi základnej časti. Dukla v posledných troch zápasoch okrem spomínanej Bystrice zdolala aj Košice 3:0 a v Poprade vyhrala po predĺžení v 63. minúte gólom Eduarda Šimuna.

My sme s omladeným kádrom po veľmi dobrom a bojovnom výkone v Nových Zámkoch prehrali 2:4. Bolo by dobré, keby sme posledný domáci zápas základnej časti súťaže dokázali doviesť do víťazného konca. Dobre by to padlo fanúšikom aj hráčom. Verím, že chlapci dnes do súboja o česť pôjdu na plné obrátky.