HC Grotto Prešov
HC Košice
HC Nové Zámky
HC Slovan Bratislava
HC´05 Banská Bystrica
HK Dukla Michalovce
HK Dukla Trenčín
HK Nitra
HK Poprad
HK Rysy
HKM Zvolen

Extraliga dorastu - MHk 32 LM - MHC Martin, stav série na zápasy 2:2

EXTRALIGA DORASTU 

II. časť - kvalifikácia o Play - Off, družstvá 5. - 12. miesto

 

MHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Martin              1:4 (0:1, 1:3, 0:0)

Góly a asistencie MHk 32LM: 

13 VACULÍK Marek (18 HOŠALA Marián)

Bátory – Senko, Parobek, Vyparina, Gregor, Droppa, Hošala, - Rolný, Zahradník, Kalousek – Haluška, Uhliarik, Šereš, - Vaculík, Strečok, Mikuláš, - Frniak, Fekete

 

Martin Rolný

„Prvý domáci zápas sme hrali so súperom vyrovnaný hokej, kým neprišli nešťastné dva góly v našej presilovke v rozpätí 18 sekúnd. Snažili sme sa dostať do zápasu rýchlym gólom, ale inkasovali sme gól na 1:4 a potom sa hralo už veľmi ťažko. Súper dobre bránil modrú čiaru a ťažko sme sa dostávali k nim do pásma."

 

                         

Matej Mikuláš

„Držali sme vyrovnanú partiu, aj keď sme prehrávali 0:1 po prvej tretine. Podarilo sa nám vyrovnať a verili sme, že zápas dotiahneme do víťazného konca. Bohužiaľ v priebehu pár minút sme dostali 3 góly, paradoxne pri našich presilovkách, čo nás psychicky úplne položilo a zápas sa už len dohrával."

 

 

MHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Martin              5:2 (1:0, 1:0, 3:2)

Góly a asistencie MHk 32 LM: 

23 ROLNÝ Martin (12 GREGOR Matúš)

18 HOŠALA Marián (24 KALOUSEK Simon)

23 ROLNÝ Martin (19 UHLIARIK Richard)

28 ZAHRADNÍK Samuel

9 MIKULÁŠ Matej

Bátory – Senko, Parobek, Vyparina, Gregor, Droppa, Hošala, - Rolný, Uhliarik, Kalousek – Haluška, Vaculík, Šereš, - Zahradník, Strečok, Mikuláš, -  Plávka, Frniak, Fekete

Martin Rolný

„Do štvrtého zápasu sme išli s tým, že chceme vyhrať. Stav série bol 2:1 pre súpera. Mali sme takpovediac nôž na krku. Som veľmi rád, že sme tento zápas ubojovali a vyrovnali sme stav série na 2:2."

Matej Mikuláš

Plnili sme všetko, čo sme si v šatni pred zápasom povedali a odzrkadlilo sa to na výsledku. Po druhej tretine sme vyhrávali 2:0. V prostrednej časti hry sme hrali mnohokrát v oslabení, čo nás vyčerpalo. Do tretej tretiny sme nastúpili zle, aj preto sa Martinu podarilo vyrovnať. Zomkli sme sa, ako správna partia a dali sme 3 góly, z toho dva do prázdnej brány. Hralo s nami na konci aj šťastie, no napriek tomu si myslím, že sme si po našom výkone určite zaslúžili vyhrať."

Rozhodujúci piaty zápas odohrajú chlapci 01.03.2017 (streda) o 17:00 hod v Martine.