V piatok 24.02.2017 privítame doma HC Košice

pridané: 21.02.2017

V piatok 24.02.2017 je na programe 48. kolo Tipsport Ligy, v ktorom nastúpime na domácom ľade proti Košickým oceliarom.

Tretí tím tabuľky s 93 bodmi má na svojom konte 24 výhier, 13 prehier, deväťkrát vyhral po predĺžení a trikrát prehral. Po reprezentačnej prestávke sa v posledných troch zápasoch Košiciam nedarilo. Vyhrali len jeden zápas na domácom ľade proti MHC Martin 3:2 na samostatné nájazdy. V Poprade prehrali o jeden gól 2:3 a v 47. kole prehrali na domácom ľade s Banskou Bystricou 1:2.

Vzájomné zápasy:

HC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš          2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice          3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

HC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš          7:4 (2:3, 4:0, 1:1)

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice          3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

HC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš          4:2 (0:1, 1:1, 3:0)

My sme si svoj kalich horkosti vypili až do úplného dna. Po novom roku sme prehrali už dvanásť zápasov a padli sme na dno tabuľky. Boje o play-off sa nám vzďaľujú. Pritom možno polovica z tých zápasov mohla byť v náš prospech, nebyť chybičiek, ktoré súper vždy potrestal a streleckej smoly na našich hokejkách. Po reprezentačnej prestávke sme aj napriek úpornej snahe chlapcov vyhrať, prehrali domáce zápasy proti Zvolenu aj Žiline, zhodne 4:5. Trpkosť prehry sme okúsili aj v Nitre, kde sme prehrali 1:5. Treba na to zabudnúť, hodiť to za hlavu. Čaká nás ešte sedem zápasov, štyri doma a tri na ľade súpera. S Košicami sme dokázali doma dvakrát vyhrať. Mohli by sme sa pokúsiť o malý zázrak a pripísať si tretiu domácu výhru nad Košicami v aktuálnej sezóne Tipsport Ligy.

24.2.2017        17:00   MHk 32 Liptovský Mikuláš -HC Košice

26.2.2017        17:00   HK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš

3.3.2017          17:00   MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC ‘05 iClinic Banská Bystrica

5.3.2017          17:00   MHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Martin

8.3.2017          18:00   HC Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš

10.3.2017        17:00   MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK DUKLA Trenčín

12.3.2017        17:00   HKM a.s. Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš