Potrebujeme aj vašu podporu! Utorok 14.2.2017 o 17:00 proti HKM Zvolen

Po reprezentačnej prestávke pokračuje zápasový program Tipsport ligy, v ktorom nás čaká ešte desať zápasov základnej časti. Šesť stretnutí odohráme na domácom ľade, zvyšné štyri na ľade súpera.

45. kolo s prívlastkom Valentínske, odohráme v utorok 14.02.2017 o 17-tej hodine na domácom štadióne proti mužstvu zo Zvolena.

Zvolen sa aktuálne nachádza na siedmom mieste v tabuľke so 65 bodmi. Z posledných siedmich zápasov dokázal vyhrať jeden, na ľade Popradu. Zo zvyšných šiestich duelov tri prehral a v troch remizoval v riadnom hracom čase, no dotiahnuť zápasy do víťazného konca sa Zvolenu nepodarilo. Trénerské trio Mikula, Staš a Podkonický, určite nechcú nechať nič na náhodu a svoj tím počas reprezentačnej prestávky na meranie síl v Liptovskom Mikuláši riadne pripravili.

Reprezentačnú prestávku naši hokejisti využili na zregenerovanie a nabratie nových síl. Okrem klasických tréningov na ľade či v posilňovni  mali deviateho februára sedenie s mentálnym trénerom Michalom Kopčanom. Nebolo to o technikách či stratégiách ale o pochopení a porozumení, toho ako si človek vytvára realitu. 

Sú to veci, ktoré sú založené na skutočnosti, aj keď sme si to neuvedomovali. Myslím, že nám to sedenie s Michalom Kopčanom určite niečo dalo, prezradil Martin Kriška. 

Bolo to výborné. Všetko sú to jednoducho podložené veci. Musíme žiť v prítomnosti a nepozerať sa čo bolo, ale čo je momentálne, doplnil tréner Róbert Spišák.

V utorok nás teda čaká zápas so súperom s ktorým sme sa v tejto sezóne stretli zatiaľ štyri krát. Vzájomné súboje hovoria v náš prospech. V troch stretnutiach sme boli úspešnejší a jeden zápas sme prehrali vo Zvolene 1:5.

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen         4:1 (2:0, 0:0, 2:1)

HKM  Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš        3:4 x (2:0, 0:1, 1:2, 0:1)

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen         4:3 (2:1, 2:2, 0:0)

HKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš         5:1 (1:0, 3:1, 1:0)

 

Na utorok sme pripravení. Bol čas oddýchnuť, zregenerovať, dať sily dokopy, vyliečiť choroby a doliečiť zranenia. Tých pár dní sme dobre potrénovali a v utorok ideme v plnej zbroji na Zvolen, povedal pre mhk32lm.sk Martin Kriška. 

Ak chceme pomýšľať na boje o play-off musíme minimálne v každom domácom zápase byť úspešní. Všetko podriaďujeme tomu, aby sme boli pripravení na najbližšie domáce stretnutie, dokončil tréner Róbert Spišák.

Verím, že cez prestávku mali chlapci dostatok času na oddych a nabratie síl, fyzických aj psychických. Som presvedčená, že sa v zápase proti Zvolenu zomknú a ukážu všetkým, že to vedia a hlavne že na to play-off majú. Keď dokázali nad Zvolenom zo štyroch zápasov v aktuálnej sezóne vyhrať tri, tak dokážu vyhrať aj ďalší súboj. 

Megie

Odchádza náš spoľahlivý univerzál

19.01.2021: ​Vedenie klubu do konca prebiehajúcej sezóny uvoľnilo hráča Mateja Baču do klubu HC 07 Detva.

celý článok

Zostrih 32. kolo

Proti Zámkom za tri bod

18.01.2021: ​V 32. kole sme vyhrali nad Novými Zámkami.

celý článok

Zostrih 31. kolo

Vlastimil Škandera jubiluje

16.01.2021: Blahoželáme k 60. narodeninám.

celý článok