MHK 32 Liptovský Mikuláš – HC Nové Zámky 2:6 (1:2, 0:3, 1:1)

pridané: 03.02.2017

Ohlasy po zápse

Róbert Spišák: „ V priamom boji o play-off sme dnes zaváhali, podali sme najslabší výkon v sezóne. Prvý gól, ktorý sme strelili, nakopol skôr súpera ako nás, ktorý útočil po našich hrubých chybách. V útočnom pásme na modrej čiare sme dva krát urobili chybu a súper sa dostal do vedenia. V záverečnej štvorminútovke druhej tretiny sme inkasovali v rýchlom slede rozhodujúce góly. V tretej tretine súper už len kontroloval hru. Snažili sme sa bojovnosťou vrátiť do hry, no nešli nám dnes nohy, nešlo nám nič. Súper bol lepší na puku, dokázal dlhšie podržať puk v našom pásme. My sme sa často chaoticky snažili zbavovať puku a to súper trestal."

Andrej Laco: „ Dali sme  prvý gól a mysleli sme si že to mužstvo naštartuje, ale dostali sme vyrovnávajúci gól a potom ďalší. Urobili sme individuálne chyby. Takto sa v takom dôležitom zápase nehrá, keď nám ide o play-off. Mňa to veľmi mrzí, podali sme odovzdaný výkon. Neviem čo sa stalo, či to bolo v našich hlavách. Mrzia najmä tri góly v druhej tretine, v rýchlom slede. Potom sme sa už nevedeli dostať do zápasu. Mrzí ma tiež reakcia divákov. Všetci chceme hrať na sto percent, no nie vždy to ide. Nechceme prehrávať naschvál, všetci chceme podať čo najlepší výkon. Viaceré tímy mali takéto série. Verím, že v Trenčíne podáme o sto percent lepší výkon a zvíťazíme. Zbrane neskladáme, budeme bojovať o play-off do posledného zápasu."

V pondelok ďalšia časť prípravy

20.07.2019: V pondelok sa opäť otvoria dvere na šatni „A“ mužstva.

celý článok

Ďalšia posila zadných radov

19.07.2019: Po domácom odchovancovi prichádza ďalší skúsený hráč, ktorý vystuží našu obranu.

celý článok

Aj do útoku návrat odchovanca

19.07.2019: Obranné rady už svojho navráteného odchovanca získali, a čo útok?

celý článok

Po rokoch návrat domov

18.07.2019: Hlásime ďalší návrat jedného z odchovancov na domovský ľad.

celý článok

Rozhovor s Máriom Kuralim

08.07.2019: Dnes Vám prinášame rozhovor s obrancom Máriom Kuralim, ktorý sa rozhodol pokračovať v našom drese aj v novej sezóne.

celý článok