25.02.2018 18:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 ORIN Detva 28.02.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky 02.03.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra Extraliga juniorov: ako ďalej? !Pozor! proti Detve 25.2.2018 odohráme zápas o 18.00! A-mužstvo povedie do konca sezóny Marek Uram a Juraj Halaj SR "16" Na turnaj do Bernu aj náš Markus Michalík SR "17" Patrik Kozel a Sebastián Droppa na Turnaj štyroch krajín vo Füssene

Konečne víťazne!

pridané: 24.01.2017

Liptáci na domácom ľade v dohrávanom stretnutí s Martinom zvíťazili. V domácej bránke sa po prvýkrát v extralige predstavil v materskom drese medzi mužmi junior Roman Durný.

Hostia začali lepšie. V 2.minúte zakončoval Varga, Durný bol pozorný. V úvodnej presilovke si domáci vytvorili tlak, Jakub Sukeľ a Kriška ale nedokázali prekonať Dzubinu. V 12.minúte dobre zakončoval Rudolf Huna, Dzubina musel zasiahnuť pravým betónom. V 16.minúte zakončoval Pokrivčák po strieľanej prihrávke z rohu klziska z tesnej blízkosti do Durného. V presilovej hre v závere tretiny si domáci opäť vytvorili  tlak a v jej závere otvorili skóre. Jožko  Stümpel si za bránkou rutinérsky počkal na pravý okamih, v ktorý poslal puk medzi kruhy kde si nakorčuľoval Jakub Sukeľ a strelou bez prípravy prekonal Dzubinu. Domáci po prvej siréne vyhrávali o jeden gól.

Začiatok druhej tretiny bol rozháraný. Prvý zaujímavý moment sme videli v 29.minúte, keď si domáci vytvorili tlak a prvá päťka narobila hosťom veľké problémy, no ku gólu sa  nedopracovali. V 35.minúte sa Števuliak predral do šance, ani jeho aktivita nenavýšila vedenie domácich. V 36.minúte sa Kriška rútil sám na brankára, Brňák musel zatiahnuť záchrannú brzdu a stiahol domáceho útočníka. Nasledovalo trestné strieľanie, ktoré domáci útočník nepremenil. V 37.minúte pri Kriškovej strele sa do dráhy puku položil Heizer a puk ho trafil do tváre. Do hry sa našťastie onedlho vrátil. V 38.minúte hostia dokázali vyrovnať stav. Pacalajova strela od modrej čiary zmenila smer a skončila v sieti. Po dvoch tretinách bol stav vyrovnaný.

Tretia tretina bola v znamení dobýjania hosťujúcej bránky. V 45.minúte zakončoval Vybíral. V 48.minúte to skúšal Kriška. Puk ale nie a nie nájsť cestu do siete. V 55.minúte v presilovke dobre pálil Matúš Sukeľ. V 56.minúte sa dostal k odrazenému puku Cibák, jeho tvrdý projektil Dzubina vytesnil na ochrannú sieť. Po troch tretinách sme víťaza zápasu nespoznali.

Zápas sa rozhodol v prospech domácich už v prvej minúte predĺženia. Domáci sa od úvodného buly usadili v útočnej tretine. Nádašdi manévroval po modrej čiare až sa rozhodol ho nahodiť pred Dzubinu, ten ho vyrazil pred seba, kde sa ho zmocnil Rudo Huna a dorazil ho do siete. Domáci tak zaslúžene získali druhý bod do tabuľky.

"EŠKA" sa v piatok predstaví  na ľade Banskej Bystrice. Domácim fanúšikom sa predstavia v piatok 3.2. proti Novým Zámkom.  

"EŠKA" DO TOHO!!!

 

Tipsport liga

dohrávka 15.kola

MHK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Martin                             2:1pp (1:0,0:1,0:0 - 1:0)

Góly: 20. J. Sukeľ (Stümpel, Kriška) PP, 61. Ru. Huna (Nádašdi) – 37. Pacalaj (Galamboš)

 

Strely: 37:20 (12:9,13:7,10:4 - 2:0)

Tresty: 4:9

Presilovky: 1:0

Oslabenia: 0:0

 

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Durný – Burzala, Šiška, Nádašdi, Mezovský, Kadlubiak, Oravec, Makovský, Moravčík – Ru. Huna, Cibák, Vybíral – Kriška, M. Sukeľ, J. Sukeľ – Števuliak, Stümpel, Uhrík – Lištiak, Piatka, Laco

MHC Martin: Dzubina – Pacalaj, Salija, Rusina, Brňák, König, Leško, Dvořák – Rzavský, Heizer, Koyš – Korostin, Galamboš, Varga – Pokrivčák, Dlouhy, Surovka – Markovič, Jurášek, Šalka

 

Rozhodca: Kalina – Jobbágy, Korba

Diváci: 1150

 

 

Tomáš Paprčka

Extraliga juniorov: ako ďalej?

16.02.2018: Juniori mali sezónu dobre rozbehnutú, žiaľ po Vianociach sa zverencom trénerskej dvojice Spišák-Legerský prestalo dariť. Po základnej časti súťaže tak skončili napokon na deviatom mieste, čo znamená že ich čakajú boje o udržanie sa v extralige.

celý článok

!Pozor! proti Detve 25.2.2018 odohráme zápas o 18.00!

Vážení športoví priatelia, dovoľujeme si informovať Vás o zmene hracieho času 25. februára 2018. Začiatok stretnutia proti súperovi z Detvy sa posúva na 18.00 hod. Veríme, že prídete všetci podporiť našich chlapcov. Tešíme sa na Vašu návštevu.

celý článok

A-mužstvo povedie do konca sezóny Marek Uram a Juraj Halaj

15.02.2018: Vyhlásenie MHK 32 Liptovský Mikuláš k personálnym zmenám

celý článok

Tabaček a Števuliak o posledných dvoch zápasoch

14.02.2018: Posledné dva domáce zápasy odohrali naši chlapci na výbornú. V piatok zvíťazili 3:2 nad Žilinou a v nedeľu sa oprávnene tešili z dvoch bodov, ktoré vybojovali proti Trenčínu v predĺžení. Ako zhodnotili tieto zápasy Ján Tabaček a Patrik Števuliak autor víťazného gólu proti Trenčínu?

celý článok