25.02.2018 18:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 ORIN Detva 28.02.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky 02.03.2018 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra Extraliga juniorov: ako ďalej? !Pozor! proti Detve 25.2.2018 odohráme zápas o 18.00! A-mužstvo povedie do konca sezóny Marek Uram a Juraj Halaj SR "16" Na turnaj do Bernu aj náš Markus Michalík SR "17" Patrik Kozel a Sebastián Droppa na Turnaj štyroch krajín vo Füssene

Z východu republiky sa vraciame bez bodu.

pridané: 16.01.2017

Dobre rozbehnutý zápas na ľade Oceliarov sme do víťazného konca, bohužiaľ nedotiahli.

Košičania začali aktívnejšie, domáce prostredie im velilo útočiť, naši chlapci sa dobre bránili a vyrážali do protiútokov. Úvodný gól padol až v 17.minúte. Na našu radosť, puk skončil v domácej sieti. Rudolf Huna sa uvoľnil pri pravom mantinely, puk potiahol cez os ihriska, pekným blafákom oklamal Kopřivu v domácej bránke a poslal puk do siete. Následne Križan vyriešil dobrú strelu Bartoša a „EŠKA“ šla do kabín s jednogólovým vedením.

Domáci vyrovnali skóre zápasu v 25.minúte v presilovej hre. Suja našiel krásnou prihrávkou popred bránu Šoltésa na ľavom kruhu a ten z prvej prestrelil presúvajúceho sa Križana. V polovici zápasu sme opäť viedli. Stümpel obkorčuľoval bránku a z pravej strany našiel nezištnou prihrávkou pri druhej tyčke Števuliaka, pre ktorého už nebol problém dopraviť puk do siete. Tento gól bol ukážkou Stümpelovho umenia prihrávky. Ďalšie góly sme do druhej sirény nevideli a tak aj po 40.minútach hry sme v metropole východu viedli o jeden gól.

V 44.minúte prišlo k vyrovnaniu. Domáci opäť v presilovej hre dokázali prekonať Križana. Boltun medzi kruhmi tečoval Jenčíkovu strelu po ľade a Križan nestihol zareagovať na zmenu trajektórie puku. Začínali sme tak odznova. Domáci pritlačili po vyrovnávajúcom góle našich chlapcov, Križan však všetky situácie s pokojom zlikvidoval a podržal „EŠKU“. Rozhodujúci moment prišiel v 55.minúte. Domáci aj na tretí gól využili presilovú hru. Nagy našiel pri pravej tyčke krásnou prihrávkou Jenčíka a tomu stačilo len nastaviť hokejku a poslať puk za bránkovú čiaru. „EŠKA“ v snahe vyrovnať v záverečnej minúte poslala na ľad o jedného korčuliara navyše, vyrovnanie to ale neprinieslo. Práve naopak, Nagy sa zmocnil v strednom pásme puku a z pred modrej čiary ho poslal do opustenej svätyne Liptákov. „EŠKE“ sa tak nepodarilo bodovať už v štvrtom zápase.

Najbližšie sa hráči Liptovského Mikuláša predstavia v piatok 20.1. o 17:00 na domácom ihrisku proti Popradu.  

„EŠKA“ DO TOHO!!!

 

Tipsport liga

39.kolo

HC Košice – MHK 32 Liptovský Mikuláš               4:2 (0:1,1:1,3:0)

Góly: 25. Šoltés (Suja, Deyl), 44. Boltun (Jenčík), 55. Jenčík (Nagy), 60. Nagy – 17. Ru. Huna (Cibák, Burzala), 30. Števuliak (Stümpel, Kabáč)

 

HC Košice: Kopřiva (Habal) – Deyl, Dudáš, Koch, Matejka, Šmach, Vašíček, Jankovič – L. Nagy, Boltun, Jenčík – Varga, Suja, Milý – Bartoš, Klíma, Bicek – Bartánus, Šedivý, Šoltés

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Križan (A. Nagy) – Mezovský, Burzala, Šiška, Nádašdi, Moravčík, Kadlubiak, Makovský – Sukeľ, Cibák, Ru. Huna – Uram, Uhrík, Kriška – Kabáč, Stümpel, Števuliak – Laco, Piatka, Lištiak

 

Rozhodca: Orolín – Gajan, Smrek

Diváci: 2496

 

Tomáš Paprčka

Extraliga juniorov: ako ďalej?

16.02.2018: Juniori mali sezónu dobre rozbehnutú, žiaľ po Vianociach sa zverencom trénerskej dvojice Spišák-Legerský prestalo dariť. Po základnej časti súťaže tak skončili napokon na deviatom mieste, čo znamená že ich čakajú boje o udržanie sa v extralige.

celý článok

!Pozor! proti Detve 25.2.2018 odohráme zápas o 18.00!

Vážení športoví priatelia, dovoľujeme si informovať Vás o zmene hracieho času 25. februára 2018. Začiatok stretnutia proti súperovi z Detvy sa posúva na 18.00 hod. Veríme, že prídete všetci podporiť našich chlapcov. Tešíme sa na Vašu návštevu.

celý článok

A-mužstvo povedie do konca sezóny Marek Uram a Juraj Halaj

15.02.2018: Vyhlásenie MHK 32 Liptovský Mikuláš k personálnym zmenám

celý článok

Tabaček a Števuliak o posledných dvoch zápasoch

14.02.2018: Posledné dva domáce zápasy odohrali naši chlapci na výbornú. V piatok zvíťazili 3:2 nad Žilinou a v nedeľu sa oprávnene tešili z dvoch bodov, ktoré vybojovali proti Trenčínu v predĺžení. Ako zhodnotili tieto zápasy Ján Tabaček a Patrik Števuliak autor víťazného gólu proti Trenčínu?

celý článok