HC Grotto Prešov
HC Košice
HC Nové Zámky
HC Slovan Bratislava
HC´05 Banská Bystrica
HK Dukla Michalovce
HK Dukla Trenčín
HK Nitra
HK Poprad
HK Rysy
HKM Zvolen

V Košiciach s cieľom bodovať

Zápas s prívlastkom náročný, odohrajú hokejisti Liptovského Mikuláša, ktorí sa v rámci 39. kola predstavia na ľade Košíc. 
 
Po piatkovom zápase s Nitrou, ktorej Liptáci podľahli 1:4, prichádza ďalší zápas a to na ľade Košíc. "Určite ideme na východ s jediným cieľom a to bodovať. Nás v tomto zápase poteší každý bod. Budeme sa snažiť podať čo najlepší výsledok. Naposledy sme v Košiciach hrali dobre, dali sme aj góly, ale viackrát sme inkasovali a tomu sa musíme vyvarovať v dnešnom zápase," povedal pred stretnutím Ján Cibuľa, asistent trénera Liptákov. 
 

Menšia maródka

V metropole východu sa s určitosťou nepredstaví obranca Richard Stehlík, dvojičky Hunovci - Róbert a Richard, Matúš Sukeľ posilní Slovan a zranený je aj naďalej Ivan Brezniak. 
 

Môj dom, môj hrad

V prebiehajúcom ročníku slovenskej najvyššej súťaže sa Mikulášania stretli s Košicami už v štyroch zápasoch, pričom bilancia z nich je nesmierne vyrovnaná. Vo všetkých stretnutiach sa vždy dokázali z víťazstva radovať domáci hráči. Košičania zvíťazili doma 2:0 resp. 7:4 a Liptáci na svojom ľade, zhodne dvakrát 3:1. Podarí sa Liptákom prekvapiť oceliarov a odnesú si z Košíc cenné tri body?
 

Kolísava forma Košíc v úvode roka

Košičanom nevychádza úvod nového roka podľa predstáv a momentálne sa prepadli v tabuľke na 3.miesto za druhú Nitru a prvú Banskú Bystricu. Práve s baranmi odohrali veľmi emotívny a vypätý zápas v predošlom kole, v ktorom ťahali za kratší koniec a prehrali 2:3. V novom kalendárnom roku na svojom štadióne odohrali už štyri stretnutia no, len v jedinom prípade dokázali zvíťaziť a to nad žilinskými vlkmi. Z ich ľadu si najskôr odniesla tri body Nitra, následne Poprad a v poslednom kole už spomínaná Banská Bystrica. V dnešnom stretnutí pomôže Košiciam dostať sa späť do čela tabuľky, aj po zranení, už doliečený Marek Bartánus.
 
Útok
Cibák - Sukeľ - Ru. Huna
Kriška - Uhrík - Uram 
Kabáč - Stümpel - Števuliak 
Laco - Lištiak - Piatka
 
Obrana:
Burzala - Mezovský
Nádašdi - Šiška
Moravčík - Kadlubiak 
Makovský 
 
Brankári:
Križan (Nagy)