Vo Zvolene aj s Cibákom a Piatkom

Hokejisti Liptovského Mikuláša nastúpia na zápas 36. kola, v ktorom sa predstavia na ľade Zvolena. Po menších zdravotných problémoch sa vracia Cibák, dlhšiu maródku ukončil Piatka. 

Liptáci v poslednom zápase zdolali Trenčín vysoko 8:3. „Gól v úvode nás poznačil, potom tam bolo veľa nepresností. Prišli presilovky, po ktorých sme sa dokázali dostať do vedenia. Boli sme dobrí v útoku a zaslúžene sme zápas vyhrali," povedal po zápase Róbert Spišák, tréner Liptákov. 

Do zostavy Róberta Spišáka sa po krátkej chorobe vrátil Martin Cibák. "Bude na to treba čas, aby som sa dostal do kondície, ako sa hovorí, zápasová prax je tá najlepšia," zhodnotil. Zostavu ako trinásty útočník doplnil Maroš Piatka, ktorý ukončil skoro dvojmesačnú maródku, kvôli zraneniu v hornej časti tela. "Treba mi zápasovú prax, tak aj na začiatok je dobré, že budem na zápase. V prípade potreby nastúpim," skonštatoval. 

Zostava oproti poslednému zápasu prejde menšími zmenami. "Na zápas nevycestujú Kabáč a Makovský. Niektorí hráči sa nám vrátili po zranení, tak ich chceme zápasovo zaťažiť," vysvetlil Ján Cibuľa, asistent trénera Liptovského Mikuláša. 

 

Rozhovor s Vladkom Vybíralom.

15.03.2019: Prinášame Vám obsiahly rozhovor s našim strieborným medailistom

celý článok

Hodnotenie brankárov.

13.03.2019: ​Vrátime sa k mužom v maskách.

celý článok

Slovensko strieborné!

12.03.2019: Naša Reprezentácia na 29. Zimnej Univerziáde v ruskom Krasnojarsku na zlato nedosiahla.

celý článok

Slovensko vo Finále!

11.03.2019: Vladko Vybíral si zahrá na univerziáde vo finále.

celý článok

Káder v sezóne 2018/2019.

08.03.2019: ​Sezóna nám skončila, a tak je tu čas na bilancovanie.

celý článok