HC Grotto Prešov
HC Košice
HC Nové Zámky
HC Slovan Bratislava
HC´05 Banská Bystrica
HK Dukla Michalovce
HK Dukla Trenčín
HK Nitra
HK Poprad
HK Rysy
HKM Zvolen

Pred sviatkami zápas v Poprade

Hokejistov Liptovského Mikuláša čaká zápas 31. kola, v ktorom sa predstavia na ľade Popradu. Nadviažu Liptáci na domácu výhru s Košicami?

Zverenci Róberta Spišáka majú počas Vianoc bohatý zápasový program. V utorok 20. decembra Liptáci zdolali na domácom ľade Košice 3:1, dnes ich čaká zápas na ľade Popradu. “Po zmene trénera Poprad ožil, má dobré výsledky. Ideme do Popradu s cieľom bodovať. Vieme, že urobili zmeny v systéme hry, ale na to sme pripravení,” povedal na štvrtkovom rannom rozkorčuľovaní Ján Cibuľa, tréner Liptovského Mikuláša.

O víťazstve v poslednom domácom zápase s Košicaim rozhodol dve minúty pred koncom Michal Uhrík. Mikulášsky útočník verí, že v Poprade nadviažu na dobrú hru: “Chceme určite pokračovať v tom ako sme skončili. Hrali sme dobre a srdcom, takže z Popradu chceme zobrať dáke tie body. Nový tréner vniesol do Popradu takú dravosť, novodobý hokej, takže nebude to nič jednoduché.”

Zostava sa od posledného zápasu výrazne nezmení, ale Ján Cibuľa nevylúčil ešte drobné zmeny. “Otázny je ešte štart Róberta Hunu, ktorý je chorý, ale uvidíme ako mu zaberú lieky,” skonštatoval.

foto: hkpoprad.sk