Pred sviatkami zápas v Poprade

Hokejistov Liptovského Mikuláša čaká zápas 31. kola, v ktorom sa predstavia na ľade Popradu. Nadviažu Liptáci na domácu výhru s Košicami?

Zverenci Róberta Spišáka majú počas Vianoc bohatý zápasový program. V utorok 20. decembra Liptáci zdolali na domácom ľade Košice 3:1, dnes ich čaká zápas na ľade Popradu. “Po zmene trénera Poprad ožil, má dobré výsledky. Ideme do Popradu s cieľom bodovať. Vieme, že urobili zmeny v systéme hry, ale na to sme pripravení,” povedal na štvrtkovom rannom rozkorčuľovaní Ján Cibuľa, tréner Liptovského Mikuláša.

O víťazstve v poslednom domácom zápase s Košicaim rozhodol dve minúty pred koncom Michal Uhrík. Mikulášsky útočník verí, že v Poprade nadviažu na dobrú hru: “Chceme určite pokračovať v tom ako sme skončili. Hrali sme dobre a srdcom, takže z Popradu chceme zobrať dáke tie body. Nový tréner vniesol do Popradu takú dravosť, novodobý hokej, takže nebude to nič jednoduché.”

Zostava sa od posledného zápasu výrazne nezmení, ale Ján Cibuľa nevylúčil ešte drobné zmeny. “Otázny je ešte štart Róberta Hunu, ktorý je chorý, ale uvidíme ako mu zaberú lieky,” skonštatoval.

foto: hkpoprad.sk

Rozhovor s Vladkom Vybíralom.

15.03.2019: Prinášame Vám obsiahly rozhovor s našim strieborným medailistom

celý článok

Hodnotenie brankárov.

13.03.2019: ​Vrátime sa k mužom v maskách.

celý článok

Slovensko strieborné!

12.03.2019: Naša Reprezentácia na 29. Zimnej Univerziáde v ruskom Krasnojarsku na zlato nedosiahla.

celý článok

Slovensko vo Finále!

11.03.2019: Vladko Vybíral si zahrá na univerziáde vo finále.

celý článok

Káder v sezóne 2018/2019.

08.03.2019: ​Sezóna nám skončila, a tak je tu čas na bilancovanie.

celý článok