Juraj Faith požiadal o uvoľnenie z kádra

V tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš ukončil pôsobenie útočník Juraj Faith. 

40-ročný útočník odohral počas tejto sezóny v drese Liptákov 16 zápasov, v ktorých nazbieral sedem bodov za dva góly a päť asistencii. O ukončenia pôsobenia v mikulášskom klube požiadal samotný Faith. “Rád by som poďakoval vedeniu Liptovského Mikuláša, predovšetkým Ivanovi Droppovi, Marekovi Uramovi, trénerom, celému realizačnému tímu a v neposlednom rade výbornej partii spoluhráčov za ústretovosť počas môjho pôsobenia v klube. Naďalej im budem držať palce a sledovať ich ďalšie pôsobenie v lige," zhodnotil Faith. 

Informáciu o odchode potvrdil aj Marek Uram, člen predstavenstva a hráč MHK 32 Liptovský Mikuláš.  “Juraj má problémy v rodine, tak sme mu vyšli v ústrety. Ďakujeme mu za jeho spoluprácu a za odvedené výkony. Prajeme mu všetko dobré,” skonštatoval. 

Snaha o spoluprácu pokračuje...

30.04.2021: Dňa 22.04.2021 zverejnili Hokejové talenty MHK 32 o. z. na svojej webovej stránke komunikáciu medzi našimi hokejovými organizáciami. Pretože chceme našim fanúšikom priblížiť problematiku vzájomnej spolupráce, uverejňujeme chronologický postup žiadostí a následných odpovedí.

celý článok

Najproduktívnejší hráči sezóny 2020/21

19.04.2021: Najproduktívnejším hráčom sezóny 2020/21 sa s 32 bodmi stal Štrauch Andreas.

celý článok

Náš odchovanec v reprezentácii U 20

18.04.2021: Na prípravné zápasy slovenskej " dvadsiatky " proti rovesníkom z Česka bol na reprezentačný zraz do Piešťan nominovaný odchovanec nášho klubu Markus Michalík.

celý článok