Na domácom ľade proti Žiline

Hokejisti Liptovského Mikuláša odohrajú v piatok o 17:00 domáci zápas so Žilinou. V ďalšom stredoslovenskom derby rozhodne nemôžeš chýbať! 

Liptáci majú za sebou úspešnú sériu štyroch víťazných zápasov, v ktorých dokopy nazbierali desať bodov. Podľa Jána Cibuľu, asistenta trénera Liptovského Mikuláša, je dôležitý každý jeden bod. “Nepozeráme sa na žiadnu sériu. Potrebujeme zbierať body v každom zápase. Liga je veľmi vyrovnaná, my potrebujeme vyhrať s každým. V poslednom zápase sa hralo hore dole. Žilina dala veľa gólov, takže budeme sa musieť sústrediť viac na obranu,” skonštatoval Cibuľa. 

Maródka štyroch hráčov

Štvorica hráčov - Maroš Piatka, Andrej Lištiak, Andrej Laco a Jakub Sukeľ bude pre zranenia chýbať v najbližších zápasoch. Prvé odhady o návrate sú až koncom tohto roka. “Vyzerá to tak, že chalani sa vrátia až na Vianoce, niektorí až po novom roku,” dodal Cibuľa, asistent trénera Liptákov. 

Števuliak gólový recept nepozná

V poslednom domácom zápase so Žilinou sa hokejisti Liptovského Mikuláš tešili z výhry 2:1. Práve 20-ročný útočník bol autorom oboch presných zásahov. “Neviem či to je dáky recept, možno je do môj šťastný tím, keď mi to proti ním padá. Uvidíme, je jedno kto skóruje, chceme vyhrať a s tým ideme aj do zápasu," zhodnotil Števluiak. 

 

Ako uviedol asistent trénera Ján Cibuľa, zostava z posledného zápasu proti Zvolenu by sa meniť nemala. 

Odchádza náš spoľahlivý univerzál

19.01.2021: ​Vedenie klubu do konca prebiehajúcej sezóny uvoľnilo hráča Mateja Baču do klubu HC 07 Detva.

celý článok

Zostrih 32. kolo

Proti Zámkom za tri bod

18.01.2021: ​V 32. kole sme vyhrali nad Novými Zámkami.

celý článok

Zostrih 31. kolo

Vlastimil Škandera jubiluje

16.01.2021: Blahoželáme k 60. narodeninám.

celý článok