HC Grotto Prešov
HC Košice
HC Nové Zámky
HC Slovan Bratislava
HC´05 Banská Bystrica
HK Dukla Michalovce
HK Dukla Trenčín
HK Nitra
HK Poprad
HK Rysy
HKM Zvolen

Liptákov čaká zápas s Novými Zámkami

V piatok 28.10.2016 pokračuje Tipsport Liga 16. kolom. V ňom vycestujú Liptáci na štadión do Nových Zámkov. Na domácom ľade zdolali Mikulášania v dramatickom zápase Novozámčanov 3:2, podarí sa im uspieť aj v druhom meraní síl? 

Slabá koncovka Nových Zámkov 

Hráči Nových Zámkov sa od úvodu sezóny trápia v zakončení. V šestnástich doterajších zápasoch sa dokázali presadiť len tridsaťdvakrát, čo je najmenej z celej ligy. To, že v ich kabíne nebolo všetko s kostolným poriadkom, dokumentuje aj výmena na trénerskom poste. Hlavného trénera Miroslava Chudého vystriedal pri kormidle Július Penzéš. Ten si však doposiaľ v šiestich dueloch pripísal len jediné víťazstvo v Košiciach a chudobných šesť bodov.

Hráčske výmeny v kabíne Novozámčanov

Na slabý a nevýrazný štart do sezóny doplatili aj viacerí hráči Nových Zámkov. Zbaliť kufre si museli postupne Ján Semorád, Peter Štindl či brankár Marek Šimko. Na hosťovanie odišli Tomáš Török a rovnako aj Albín Podstavek. Naopak do mužstva od začiatku sezóny pribudlo viacero zaujímavých zahraníčných mien. Fíni Saarinen a Makinen, švédsky gólman Lundström, či trojica Čechov Drtina, Bahenský a naposledy útočník Pitule. 

Liptovský Mikuláš udobruje fanúšikov 

Liptovský Mikuláš má za sebou dva nevydarené zápasy. Liptáci prehrali v nedeľu s Banskou Bystricou doma 1:5, no fanúšikov si rozhnevali v utorok po slabučkom výkone a hanebnej prehre s tímom SR20 1:3. Ak si chcú Liptáci stále udržať priaznivcov mali v najbližšom zápase podať diametrálne odlišný výkon a z horúceho ľadu z Nových Zámkov priniesť nejaké body, v najlepšom prípade hneď všetky tri.