HC Grotto Prešov
HC Košice
HC Nové Zámky
HC Slovan Bratislava
HC´05 Banská Bystrica
HK Dukla Michalovce
HK Dukla Trenčín
HK Nitra
HK Poprad
HK Rysy
HKM Zvolen

Stehlík opúšťa mikulášsky tím

Liptovský Mikuláš sa v ďalšom priebehu sezóny bude musieť zaobísť bez Richarda Stehlíka. Ostrieľaný obranca po deviatich odohraných zápasoch balí kufre a odchádza na skúšku do Fínska. Vyhliadol si ho účastník najvyššej fínskej súťaže SM–liigy, klub HPK Hämeenlinna.

Richard Stehlík si v deviatich zápasoch za Liptovský Mikuláš pripísal na svoje konto dve trestné minúty, jeden gól a šesť plusových bodov. “Sme veľmi radi, že nám v úvode sezóny pomohol. Prajmeme mu všetko dobré v priebehu sezóny vo fínskom tíme,”vyjadril sa Ivan Droppa, predseda predstavenstva MHK 32 Liptovský Mikuláš.

"Boli sme dohodnutí, že kým nedostane lepšiu ponuku, tak bude hrať sa Liptovský Mikuláš. Rozlúčili sme sa, ale verím, že sa naše cesty opäť stretnú,” skonštatoval Marek Uram, člen predstavenstva a hráč Liptovského Mikuláša.

Na druhej strane sa do zostavy Liptákov po zranení vracia Ondrej Burzala a trest vyprší čoskoro aj Jakubovi Makovskému. Na otázku ohľadom nových posíl sa vedenie klubu vyjadrilo jasnou rečou. “Máme ôsmich obrancov, ktorí v najbližších zápasoch dostanú príležitosť,” dodal Droppa.