Stehlík opúšťa mikulášsky tím

Liptovský Mikuláš sa v ďalšom priebehu sezóny bude musieť zaobísť bez Richarda Stehlíka. Ostrieľaný obranca po deviatich odohraných zápasoch balí kufre a odchádza na skúšku do Fínska. Vyhliadol si ho účastník najvyššej fínskej súťaže SM–liigy, klub HPK Hämeenlinna.

Richard Stehlík si v deviatich zápasoch za Liptovský Mikuláš pripísal na svoje konto dve trestné minúty, jeden gól a šesť plusových bodov. “Sme veľmi radi, že nám v úvode sezóny pomohol. Prajmeme mu všetko dobré v priebehu sezóny vo fínskom tíme,”vyjadril sa Ivan Droppa, predseda predstavenstva MHK 32 Liptovský Mikuláš.

"Boli sme dohodnutí, že kým nedostane lepšiu ponuku, tak bude hrať sa Liptovský Mikuláš. Rozlúčili sme sa, ale verím, že sa naše cesty opäť stretnú,” skonštatoval Marek Uram, člen predstavenstva a hráč Liptovského Mikuláša.

Na druhej strane sa do zostavy Liptákov po zranení vracia Ondrej Burzala a trest vyprší čoskoro aj Jakubovi Makovskému. Na otázku ohľadom nových posíl sa vedenie klubu vyjadrilo jasnou rečou. “Máme ôsmich obrancov, ktorí v najbližších zápasoch dostanú príležitosť,” dodal Droppa.

Pred zápasom 44.kola

26.01.2020: Dnes hostíme Nitru

celý článok

Bez streleného gólu nevyhráme

26.01.2020: ​S Nitrou rozhodol prvý gól.

celý článok

Prehra v Budapešti

25.01.2020: ​S MAC Budapešť sme na ich ľade nedokázali bodovať.

celý článok

Pred zápasom 43.kola

24.01.2020: ​V rámci 43.kola nastúpime v Budapešti.

celý článok

Olympijská medailistka z Liptova

22.01.2020: Na Liptove máme možnosť privítať ďalšieho olympijského medailistu.

celý článok