HC 19 Humenné
HC Košice
HC MIKRON Nové Zámky
HC SLOVAN Bratislava
HC ‘05 Banská Bystrica
HK Dukla Ingema Michalovce
HK DUKLA Trenčín
HK GROTTO Spišská Nová Ves
HK Nitra
HK Poprad
HKM Zvolen
Logo
Logo

Martin Kriška nastúpil včera na 648. zápas v drese nášho klubu a prekonal tak v štatistike Petra Lištiaka

Vo včerajšom víťaznom zápase proti Spišskej Novej Vsi nastúpil a symbolicky uzavrel skóre stretnutia gólom náš kapitán „Kiko", ktorý odohral svoj 648. extraligový zápas v drese „EŠKY" a prekonal tak v tejto zaujímavej štatistike obrancu Petra Lištiaka.
Slušná bodová produktivita, maximálna bojovnosť a nespočetné množstvo zblokovaných striel sú hokejové atribúty, ktorými sa na hokejovej mape už niekoľko rokov vyznačuje Martin Kriška, odchovanec nášho klubu 3 zápasy v národnom drese, 4 sezóny v ťažkom prostredí v Kazachstane v mužstve Arlan Kokshetau a extraligové štarty za Košice, Martin a Banskú Bystricu, inak len dres s našim logom na hrudi.
Krásna hokejová kariéra za blíži k svojmu záveru, ale svojim príkladným prístupom k športovým povinnostiam a ukážkovým nasadením veríme, že ešte nejaký rôčik náš kapitán „potiahne".