Pred reprezentačnou prestávkou si zmeriame sily ešte s Duklou Trenčín

Pred reprezentačnou prestávkou vycestujeme ešte na jeden zápas. Našim súperom bude 5.2.2023 Dukla Trenčín. Stretnutie sa začína o 18:00 hod.

Hokejisti Dukly Trenčín sú na deviatej priečke s 53 bodmi. "Vojaci" vyšli z uplynulého kola nakoniec víťazne, keď svojho súpera, Spišskú Novú Ves zdolali po samostatných nájazdoch 4:3. Najproduktívnejším hráčom tímu a zároveň aj najlepším strelcom je Šimon Petráš. Na konte má 34 bodov za 21 gólov a 13 asistencií.

Vzájomné zápasy:

11.12.2022 HK DUKLA Trenčín vs MHk 32 Liptovský Mikuláš 5:2 (2:0, 2:0, 1:2)
30.10.2022 MHk 32 Liptovský Mikuláš vs HK DUKLA Trenčín 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
23.09.2022 MHk 32 Liptovský Mikuláš vs HK DUKLA Trenčín 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)

Naši chlapci vycestovali v uplynulom kole do Zvolena, kde sa stretnutie v riadnom hracom čase skončilo nerozhodne 1:1. V zápase chudobnom na góly si svoj strelecký účet otvoril Patrik Lušňák, ktorý nastúpil v našom drese prvý krát v sezóne. O víťazstve Zvolena nakoniec v predĺžení rozhodol Messner. Do tabuľky sme si pripísali bod a na konte ich máme 49. Pre nás je každý jeden bod veľmi dôležitý, tak ako aj dnešný duel, keďže sme s Duklou Trenčín tabuľkovými susedmi a Nitra sa na nás dotiahla už len na jeden bod.