HC 19 Humenné
HC Košice
HC MIKRON Nové Zámky
HC SLOVAN Bratislava
HC ‘05 Banská Bystrica
HK Dukla Ingema Michalovce
HK DUKLA Trenčín
HK GROTTO Spišská Nová Ves
HK Nitra
HK Poprad
HKM Zvolen
Logo
Hlavný sponzor
Liptovský Mikuláš - Mesto pre všetkých

V nedeľu pokračujeme zápasom na ľade lídra tabuľky

Po troch víťazných stretnutiach na klziskách súperov sa v nedeľu 22. januára 2023 presunieme k aktuálnemu lídrovy tabuľky Tipos extraligy, ktorým je mužstvo HC Slovan Bratislava. Slovan vedie Tipos extraligu o bod pred Zvolenom. Aktuálne prvenstvo im priniesol uplynulý zápas proti Dukle Trenčín, v ktorom zverenci trénera Jána Pardavého zdolali "vojakov" 5:3. 

Najproduktívnejším hráčom tím je Brant Harris, ktorý má na konte 45 bodov za 24 gólov a 21 asistencií. Zároveň je aj najlepším strelcom tímu a najproduktívnejším hráčom Tipos extraligy. 

 

So Slovanom Bratislava sme odohrali v aktuálnej sezóne zatiaľ dva vzájomné zápasy a v oboch stretnutiach bol úspešnejší náš súper. 

27.11.2022 MHk 32 LM vs SLOVAN Bratislava 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
16.10.2022 SLOVAN Bratislava vs MHk 32 LM 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)

 

My máme za sebou tretí víťazný zápas kedy sme postupne porazili Poprad, Banskú Bystricu a Michalovce. V tabuľke Tipos extraligy nám patrí desiate miesto a na konte máme 43 bodov. Jedenásty celok tabuľky, ktorým je Nitra má 35 bodov a posledný Prešov 32 bodov. Nitra má však k dobru jeden zápas a Prešov dva. 

Našim najproduktívnejším hráčom je Martins Karsums s 30 bodmi a zároveň je aj najlepším strelcom so 17 gólmi. Najlepším nahrávačom je Hannu Kuru s 19 asistenciami, ktorého žiaľ aktuálne vyhradilo z hry zranenie.

EŠKA DO TOHO !! MY SME LIPTÁCI