Hlavný sponzor
Liptovský Mikuláš - Mesto pre všetkých

Po prestávke pokračujeme v utorok 20. decembra regionálnym kolom vo Zvolene

Po reprezentačnej prestávke pokračuje Tipos extraliga v utorok 20. decembra 2022 45. kolom s prívlastkom regionálne. Naši chlapci vycestujú pod novou trénerskou dvojicou Bokroš-Hrnčár na stretnutie do Zvolena. Zápas pod Pustým hradom sa začína o 18:00 hod.

So zverencami trénera Oremusa sme sa stretli nedávno na domácom ľade, kedy sme v predposlednom zápase pred prestávkou na domácom ľade prehrali tesne 0:1, keď jediným strelcom zápasu bol v 31. minúte Maroš Jedlička. Zvolenský brankár Adam Trenčan tak dosiahol druhé čisté konto v aktuálnej sezóne.

Zvolenskí rytieri ťahajú šnúru šiestich víťazných zápasov v rade a patrí im prvé miesto v tabuľke Tipos extraligy s 52 bodmi. Druhý Slovan Bratislava má o tri body menej a zápas k dobru. Najproduktívnejším hráčom tímu je J.M. Huntebrinker s 25 bodmi za 7 gólov a 18 asistencií. Najlepším strelcom je s 9 gólmi Maroš Jedlička

Náš tím aktuálne s 24 bodmi na jedenástej priečke. Po poslednom zápase pred reprezentačnou prestávkou, ktorí sme prehrali 2:5 proti Dukle Trenčín nastala zmena na trénerských postoch a dvojicu Ján Šimko - Marek Kolba nahradili Ernest Bokroš s Martinom Hrnčárom. Našim najproduktívnejším hráčom zostáva Martins Karsums s 19 bodmi, ktorý je zároveň aj najlepším strelcom so 14 gólmi.