Pred reprezentačnou prestávkou si zmeriame sily s Duklou Trenčín

Pred reprezentačnou prestávkou odohráme ešte zápas 25. kola Tipos Extraligy v ktorom vycestujeme do Dubnice nad Váhom, kde hrá momentálne svoje zápasy Dukla Trenčín. Stretnutie sa začína o 18.00 hod.

"Vojakom" patrí momentálne deviate miesto v tabuľke. Na konte majú 28 bodov, čo je o 4 viac ako máme my na jedenástom mieste. V posledných piatich zápasoch získali hokejisti Dukly Trenčín šesť bodov. Na Slovane vyhrali po predĺžení 2:1, následne si poradili s Nitrou keď zvíťazili 4:3. Bod sa im podarilo získať v Prešove za prehru v predĺžení. V posledných dvoch zápasoch ťahali za kratší koniec keď prehrali so Zvolenom a Spišskou Novou Vsou.

Najproduktívnejším hráčom a zároveň aj najlepším strelcom je Šimon Petráš, ktorý v 24 zápasoch nazbieral 23 bodov za 15 gólov a 8 asistencií.