Logo
Hlavný sponzor
Liptovský Mikuláš - Mesto pre všetkých

V nedeľu doma proti Banskej Bystrici

Po nevydarenom zápase proti Košiciam, kedy sme v druhej tretine v priebehu pár minút prišli o zápas po troch rýchlych inkasovaných góloch a prehrali sme 1:6 si budeme naprávať chuť na hokej v nedeľu na domácom štadióne, kde privítame v tradičnom čase o 17:00 hod suseda z tabuľky Banskú Bystricu.

Čaká nás veľmi dôležitý zápas, pretože jedenásta Banská Bystrica má v tabuľke len o jeden bod menej a zápas k dobru. V uplynulom kole privítali zverenci trénera Rudolfa Jendeka na domácom štadióne Duklu Trenčín. "Barani" však pred domácim publikom nebodovali a prehrali 2:6. Do zápasu s Duklou zasiahla už aj nová útočná posila, kanaďan Patrick Watling, ktorý do Banskej Bystrice prišiel z Košíc. 

Najproduktívnejším hráčom tímu je s 11 bodmi Troock Branden Curtis, ktorý je zároveň aj najlepším strelcom "baranov". Našim najproduktívnejším hráčom je stále Martins Karsums, ktorý v doterajšom priebehu Tipos extraligy nazbieral 15 bodov, pričom s 11 gólmi je aj našim najlepším strelcom. 

V zatiaľ jedinom vzájomnom zápase tejto sezóny sme dokázali Banskú Bystricu na jej domácom ľade poraziť 3:1. Musíme si veriť, poučiť sa zo zápasu s Košicami a pred domácim publikom naplno bodovať. Tabuľka je veľmi tesná. Na ôsmom a deviatom mieste sú tímy, ktoré majú len o bod viac ako naše mužstvo. No naopak aj smerom dole je to tesné. 

 

Vstupenky na zápas si môžete zakúpiť:

online cez Ticketlive.sk http://bit.ly/3tEct0x

v informačnom centre mesta Liptovský Mikuláš

alebo v deň zápasu na pokladniach zimného štadióna od 16:00 hod.

Ceny vstupného: 8 EUR sedenie / 6 EUR státie

  • Dieťa do 6 rokov – zdarma bez nároku na sedenie
  • ZŤP – 5 € (sedenie aj státie s predložením preukazu, predaj len v pokladni)

TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU