HC 21 Prešov
HC Košice
HC Mikron Nové Zámky
HC Slovan Bratislava
HC ‘05 Banská Bystrica
HK Dukla Ingema Michalovce
HK Dukla Trenčín
HK Grotto Spišská Nová Ves
HK Nitra
HK Poprad
HKM Zvolen
Logo
Logo

V treťom kole privítame doma Duklu Trenčín

V treťom kole Tipos Extraligy, ktoré je naplánované na 23.9.2022  privítame na domácom ľade HK Duklu Trenčín. Stretnutie začína o 17.00 hod. Zápas klubov, ktoré túto sezónu oslavujú jubileá. Dukla Trenčín oslavuje v tejto sezóne 60. rokov založenia klubu a náš klub jubilejných 90 rokov, takže v piatok sa máme načo tešiť.

Vstupenky na zápas si môžete zakúpiť:

online cez Ticketlive.sk - https://bit.ly/3QYqBLt

alebo v deň zápasu na pokladniach zimného štadióna od 16.00 hod.

 

Hokejisti Dukly Trenčín začali sezónu zápasmi na klziskách súperov. V prvom kole prehrali vo Zvolene 1:4 a následne v druhom kole podľahli Spišskej Novej Vsi 2:6. 

Realizačný tím Dukly Trenčín:

hlavný tréner - Róbert Döme, asistenti trénera - Peter Frühauf a Milan Bartovič, tréner brankárov - Peter Kosa.

Káder HKM Zvolen:

Brankári: LaCouvee Connor, Borák Dávid

Obrancovia: Hlaváč Matúš, Chomiak Jakub, Ulrych Petr, Ozols Patriks, Petrovický Rayen, Pietroniro Phil, Kupec Samuel, Martiška Jakub, Nemčík Martin, Strarosta Tomáš.

Útočníci: Gaťár Jakub, Hudec Denis, Jakubec Richard, Stahoň Luboš, Heinero Nicklas, Ferenyi Nicolas, Thelin Joakim, Vaňo Roman, Petráš Šimon, Čacho Viliam, Razgals Frenks, Belluš Martin, Krajčovič Andrej, Sojčík Peter, Valach Marek, 

 

Príďte podporiť chlapcov za prvým trojbodovým víťazstvom už tento piatok 23.09.2022 o 17:00 hod. Po našom zápase sa môžete tešiť aj na zápas našich OLD BOYS, ktorí si zmerajú sily s mužstvom OLD BOYS Třinec. Veríme, že sa prídete pozrieť na umenie posledných majstrov Slovenska medzi veteránmi, hráčov ako Uram, Pleva, Školiak, Cibuľa, Mravec, Oško, Klepáč, Križan, Bella, Záruba, Martikán a mnoho iných. Skvelý hokejový piatok na Liptove.