HC 19 Humenné
HC Košice
HC MIKRON Nové Zámky
HC SLOVAN Bratislava
HC ‘05 Banská Bystrica
HK Dukla Ingema Michalovce
HK DUKLA Trenčín
HK GROTTO Spišská Nová Ves
HK Nitra
HK Poprad
HKM Zvolen
Logo
Logo

V 90. sezóne narodeninové jubileá oslavujú mikulášske legendy

Peter Ondrejka

Hokejový brankár, ktorý pôsobil od 17. rokov až do sezóny 1987/1988 len v rodnom meste, následne pokračoval v hokejovom klube, ako aj slovenských reprezentáciách vo funkcii maséra. Ako sám povedal, dnes si už užíva zaslúžený dôchodok a naďalej ostáva verným fanúšikom nášho klubu.

Milan Križka

Útočník a bojovník na pohľadanie, ktorý zažil éru zlatých mikulášskych hráčov začal tiež v 17. rokoch a až do roku 1978/1979 bol neoddeliteľnou súčasťou mužstva. Je fanúšikom nášho klubu a veľmi rád sa chodí pozerať na svojho synovca Martina Krišku.