Hlavný sponzor
Liptovský Mikuláš - Mesto pre všetkých

41. kolo odohráme na ľade Michaloviec

Do konca februára nás čakajú ešte dva zápasy Tipos Extraligy. V piatok 25. februára sa v 41. kole predstavíme na ľade Michaloviec a v nedeľu 27. februára vycestujeme na stretnutie do Spišskej Novej Vsi. Zápas v Michalovciach sa začína o 17.30 hod.

Štvrtý tím tabuľky HK Dukla Ingema Michalovce má na konte 73 bodov za 22 výhier v riadnom hracom čase, dve výhry v predĺžení a tri prehry v predĺžení. Na body nesiahli michalovské líšky 15 krát. V posledných troch dueloch získali štyri body. Jeden bod za prehru po predĺžení na ľade Nitry a tri body za výhru na ľade Spišskej Novej Vsi.

Najproduktívnejším hráčom Michaloviec je Tony Cameranesi so 40 bodmi, ktorý je zároveň aj najlepším strelcom a nahrávačom so 14 gólmi a 26 asistenciami.

Naši chlapci si v uplynulom kole so Slovanom Bratislava pripísali do tabuľky Tipos Extraligy dva body za víťazstvo po samostatných nájazdoch. Náš najbližší tabuľkový sused z Nových Zámkov nám však odskočil na deväť bodov, kedy v dohrávanom 19. kole zvíťazil na ľade Košíc 5:2. Do konca základnej časti súťaže nám zostáva ešte sedem stretnutí, ale už len v dvoch zápasoch budeme mať výhodu domáceho prostredia.

Našim najproduktívnejším hráčom a tiež najlepším strelcom je Martin Kriška, ktorý má na konte 33 bodov. Za ním je Sameli Ventelä s 28 bodmi a Marek Hovorka s 26 bodmi.

Posledné tri zápasy HK Dukla Ingema Michalovce:

20.02.2022 HK S. Nová Ves vs HK Dukla Ingema Michalovce 1:3 (0:0, 1:0, 0:3)
17.02.2022 SLOVAN BA vs HK Dukla Ingema Michalovce 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)
15.02.2022 HK Nitra vs HK Dukla Ingema Michalovce 3:2 x (1:1, 0:1, 1:0, 1:0)

Vzájomné zápasy sezóna 2021/2022

16.01.2022 HK Dukla Ingema Michalovce vs MHk 32 Liptovský Mikuláš 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
23.11.2021 MHk 32 Liptovský Mikuláš vs HK Dukla Ingema Michalovce 2:4 (1:2, 1:2, 0:0)