Na domácom ľade dnes privítame Nitru

V 39. kole Tipos Extraligy hostíme doma Nitru. Stretnutie sa začína o 17.00 hod.

Tretí celok tabuľky Tipos Extraligy má na konte 77 bodov. Zo 41 zápasov zvíťazili v riadnom hracom čase 20 krát, 7 krát zvíťazili po predĺžení a tri krát v predĺžení ťahali za kratší koniec. Zverenci trénera Antonína Stavjaňu v posledných troch stretnutiach získali 5 bodov, keď naplno bodovali na ľade Prešova s výsledkom 5:0 a dva body si pripísali za výhru v predĺžení proti Michalovciam.

Najproduktívnejším hráčom "corgoňov" a zároveň aj najlepším strelcom je so 47 bodmi Samuel Buček (30 gólov, 17 asistencií). Pred koncom prestupového obdobia pribudol do kádra Nitry 24-ročný lotyšský center Filips Buncis. Do Nitry si to tiež po vybavení všetkých potrebných náležitostí namieri aj Aleksander Shepelev.

V uplynulom kole vycestovalo naše mužstvo do Zvolena, odkiaľ sme sa vrátili s prehrou 0:4. Pred koncom prestupového obdobia do nášho kádra pribudli hráči - útočníci Ildar ShiksatdarovDalibor Ďurišobrancaovia Brandon Fehd a Juraj Cebák a brankár Patrik Lietav

Do konca základnej časti súťaže nám zostáva ešte 8 zápasov (tri na domácom ľade). Na predposledné Nové Zámky strácame aktuálne 5 bodov.