Hlavný sponzor
Liptovský Mikuláš - Mesto pre všetkých

Dnes privítame doma súpera zo Spiša

pridané: 18.01.2022

Našim dnešným súperom v 31. kole súťaže je tím zo Spiša HK Rysy. Siedmy celok tabuľky nazbieral v 32 zápasoch 42 bodov. Plný počet bodov získali zverenci trénera Miloša Mosnára v dvanástich stretnutiach, dva body si pripísali za výhru po predĺžení a štyri body získali za štyri prehry po predĺžení. V pätnástich dueloch obišli "rysy" naprázdno. Hokejisti zo Spiša ťahajú aktuálne sériu 6 prehier v rade. V uplynulom kole nestačili na domácom ľade na Duklu Trenčín a prehrali 1:4.

Najproduktívnejším hráčom tímu je M. D. Petgrave s 27 bodmi za 8 gólov a 19 asistencií. Najlepším strelcom je s 13 gólmi Matej Giľák.

V dvoch vzájomných zápasoch v aktuálnej sezóne sme s dnešným súperom brali dokopy 5 bodov. V prvom stretnutí sme vyhrali na domácom ľade 3:1, druhé stretnutie sa v riadnom hracom čase skončilo nerozhodne 3:3 a o našom víťazstve rozhodol v predĺžení kurióznou strelou Martin Kriška.