HC Grotto Prešov
HC Košice
HC Nové Zámky
HC Slovan Bratislava
HC´05 Banská Bystrica
HK Dukla Michalovce
HK Dukla Trenčín
HK Nitra
HK Poprad
HK Rysy
HKM Zvolen
Logo
Logo

Online predaj vstupeniek na zápas proti HC Nové Zámky je spustený

Návšteva hokejových zápasov je možná iba ‼️ v režime OP‼️, to znamená iba pre ľudí, ktorí sú plne zaočkovaní alebo prekonali ochorenie COVID-19 pred menej ako 180 dňami.

Túto skutočnosť budú musieť pri vstupe na podujatie, resp. pri kúpe vstupenky dokladovať, ideálne COVID pasom s QR kódom.

Vyhláška hlavného hygienika záväzne určila maximálny počet divákov. Podľa odporúčania vlády SR budú športové zápasy patriť do kategórie tzv. stredne rizikových podujatí, pri ktorých bude povolené využiť 25 percent maximálnej kapacity športového zariadenia. V podmienkach nášho Zimného štadióna ide o 900 miest.

Na základe týchto skutočností, bude na domáce majstrovské zápasy sprístupnená len tribúna na sedenie. Systém turniketov, bude nastavený tak, že držitelia permanentiek na státie budú mať umožnený prístup na tribúnu na sedenie (prosíme o rešpektovanie, že osoba so vstupenkou na konkrétne miesto má prednosť).

Na základe skúseností z predchádzajúcich zápasov, Vás prosíme o vzájomné sa rešpektovanie (hlavne uvoľnenie miesta držiteľom permanentiek na konkrétne miesto). V prípade potreby oslovte usporiadateľskú službu alebo bezpečnostného manažéra.

‼️Vstup a pobyt v mieste hromadného podujatia sa umožňuje len s prekrytými hornými dýchacími cestami podľa vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k povinnosti prekrytia horných dýchacích ciest‼️

Vstupenky si môžete kúpiť už teraz online z pohodlia domova na Ticketlive.sk alebo pokladni zimného štadióna, ktorá bude otvorená v deň zápasu od 16:00 hod‼️

https://www.ticketlive.sk/sk/event/mhk-32-liptovsky-mikulas-hc-nove-zamky-30-01-2022