HC Grotto Prešov
HC Košice
HC Nové Zámky
HC Slovan Bratislava
HC´05 Banská Bystrica
HK Dukla Michalovce
HK Dukla Trenčín
HK Nitra
HK Poprad
HK Rysy
HKM Zvolen

Play Off je tu!!!

pridané: 09.02.2016

Hokejová sezóna dospela do svojho najdôležitejšieho štádia. Základná časť je minulosťou a prichádza vyraďovacia časť. Už nie je miesto na chyby.

„EŠKA“ skončila v tabuľke na treťom mieste za Bardejovom a Novými Zámkami. Žreb nám postavil do štvrťfinálovej cesty súpera, s ktorým sa v tejto fáze stretneme po štvrtý krát.

Michalovce môžeme nazvať aj „náš tradičný súper“. V sezóne 2011/2012 nás vyradili 2:3 na zápasy, aj keď sme vstupovali do série ako vyššie postavené mužstvo. V nasledujúcej sezóne 2012/2013 sme sa s Duklou Michalovce stretli v štvrťfinále opäť, a aj vtedy nás porazili 2:3 na zápasy. Do série sme vtedy vstúpili z nevýhodnejšej pozície. Do tretice sme sa s Michalovcami stretli v štvrťfinále minulej sezóny 2014/2015. Do série sme išli ako favoriti, séria to ale bola náročná, a Zemplínčanov sme porazili 3:2 na zápasy. Máme tak stále nášmu súperovi v prvom kole vyradovačky čo vracať. Opäť sa očakáva ťažká séria.

Veríme, že s VAMI zvládneme úvodný krok v tohtoročnom Play Off. Potrebujeme ťa vo štvrtok a piatok o 17:00 na zimáku. Potrebujeme tvoju podporu! Pomôž nám prekonať prvú prekážku na ceste do baráže. Podpor nás svojou prítomnosťou v Enel aréne, podpor nás svojimi hlasivkami. My sa ti budeme snažiť odvďačiť dvoma výhrami.

Lístky si môžete kúpiť v predpredaji na tradičných miestach v Informačnom centre mesta na Pešej zóne v Dome Služieb a v JL aréne (bar).

Na zápasoch Vás čaká tradičná súťaž o atraktívne ceny v strelbe na bránku počas druhej prestávky. Neváhajte a navštívte štvrťfinálové stretnutia 1.hokejovej ligy

 „EŠKA“ DO TOHO!!!

 

ŠTVRŤFINÁLE     1. hokejovej ligy

11.2.    17:00  

MHK 32 Liptovský Mikuláš HK Dukla Michalovce

12.2.    17:00  

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HK Dukla Michalovce

 

A ako to vidia naše mladé pušky, odchovanci „EŠKY“?  Kukaj tu.