Poprad sme zdolali po samostatných nájazdoch 4:3

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad 4:3 sn (1:1, 0:2, 2:0, 0:0)

18. Paločko (Murček) 49. Kalousek (Ventelä, Urban), 55. Walega (Kriška, Ventelä) - rozh. náj. Chuvilov

MHk 32 Liptovský Mikuláš: Vošvrda (Kozel)- Ventela, Varttinen, Kurali, Salija, Krempaský, Mezovský, Feherpataky, Dunčko – Kriška, Hovorka, Uhrík, Petráš, Walega, Jurík, Paločko, Murček, Chuvilov, Kalousek, Urban, Nemec

HK Poprad: Tomek(Čiliak) – Drgoň, Brejčák, Dalhuisen, Rymsha, Ulrych, Novajovský, Demo – Svitana, Skokan, Livingston, Ully, Arniel, Bondra, Valigura, Bjalončík, Mesar, Jevos, Mlynarovič, Handlovský

Hlasy po zápase:

Maxim Chuvilov

"Berieme dnes dva body, škoda chceli sme tri, ale nevadí budeme sa vyvarovať tých chýb, ktoré sme urobili. Je to už druhý alebo tretí zápas po sebe, čo sme bodovali a veríme v to, že budeme pokračovať ďalej."

Martin Kriška

"Bolo to úplne iné ako s Prešovom. Prvé dve tretiny sme sa trápili, hľadali sme sa, nešli nám nohy, pretože zápas s Prešovom nás stál strašne veľa síl aj keď sa to možno nezdalo, ale tie dve tretiny boli z našej strany nič moc. V kabíne sme si povedali, že sme dobré mužstvo, otočili sme nie raz o dva góly, čo sme prehrávali, tak veríme si a skúsime to. Výborne prišiel ten gól na 2:3 kde Venti urobil perfektnú robotu a hodil to Kalousovi. Súper sa začal viac menej brániť a my sme do nich búšili, mali sme presilovku päť na tri a našťastie to tam padlo. Škoda, že sme nedali ešte gólik v riadnom hracom čase, ale kto by povedal po dvoch tretinách, že zobereme dva body v tomto zápase, čiže sme spokojní."