S Košicami sme prehrali 1:6

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice 1:6 (0:2, 0:3, 1:1)

Góly a asistencie: 44. Kriška (Uhrík, Ilenčík) - 9. Pereskokov (Chovan, Lapšanský), 11. Klhůfek (Chovan, Pereskokov), 22. Tansey (Paršin, Klhůfek), 31. Tansey (Paršin, Chovan), 36. Slovák (Milý), 54. Klhůfek (Chovan). Rozhodovali: Goga, Novák - Kacej, Frimmel, vylúčení: 7:7 na 2 min, presilovky: 0:3, oslabenia: 0:1, 750 divákov.

MHk 32 Liptovský Mikuláš: Vošvrda - Ventelä, Droppa, Ilenčík, Mezovský, Kurali, Nemec, Haluška, Krempaský - Kriška, Hovorka, Obdržálek - Michalík, Petráš, Jurík - Dunčko, Urban, Uhrík - Matúš Paločko, Walega, Chuvilov

HC Košice: Riečický - Šedivý, Saucerman, Deyl, Tansey, Cibák, Romančík, Jacko - McPherson, Slovák, Bartánus - Paršin, Chovan, Pereskokov - Rogoň, Klhůfek, Lapšanský - Jokeľ, Havrila, Milý

Rozhodca: Goga, Novák - Kacej, Frimmel - Martinko

Kalle Kaskinen, tréner Košíc"Domáci tím mal dobrý štart do zápasu, dostal sa do dvoch presiloviek, no my sme ukázali, že ich vieme ubrániť. Kľúčom k úspechu v dnešnom zápase bol koncentrovaný výkon po celých 60 minút. Som šťastný za toto víťazstvo a mám radosť, že sme sa pred prestávkou víťazne naladili."