HC 19 Humenné
HC Košice
HC MIKRON Nové Zámky
HC SLOVAN Bratislava
HC ‘05 Banská Bystrica
HK Dukla Ingema Michalovce
HK DUKLA Trenčín
HK GROTTO Spišská Nová Ves
HK Nitra
HK Poprad
HKM Zvolen
Logo
Logo

Podpísali sme útočníka Kamila Walegu

pridané: 13.08.2021

Vedenie nášho klubu sa dohodlo na podpísaní zmluvy s talentovaným reprezentantom poľskej seniorskej reprezentácie, ktorým je útočník Kamil Walega. Ide o perspektívneho hráča, ktorý si v doterajšom priebehu prípravy vybojoval kontrakt a v nasledujúcej sezóne bude obliekať dres nášho klubu. Kamil v minulej sezóne oslavoval spolu s našim ďalším hráčom Marekom Hovorkom zisk titulu v najvyššej poľskej súťaži.

Hlavný tréner Milan Jančuška „Vzhľadom k tomu, že som 5 rokov pôsobil v Poľsku mám prehľad o poľských mladých hráčoch, ktorí sú ambiciózni a perspektívni do budúcnosti. Na Kamila som dostal pozitívne odporúčania a tak veríme, že tak ako my pomôžeme hráčovi v osobnom raste on pomôže výkonmi nášmu mužstvu. Presadil sa už aj v poľskej seniorskej reprezentácií, s ktorou sa predstaví aj na olympijskej kvalifikácií.“