HC Grotto Prešov
HC Košice
HC Nové Zámky
HC Slovan Bratislava
HC´05 Banská Bystrica
HK Dukla Michalovce
HK Dukla Trenčín
HK Nitra
HK Poprad
HK Rysy
HKM Zvolen

Podpísali sme útočníka Kamila Walegu

pridané: 13.08.2021

Vedenie nášho klubu sa dohodlo na podpísaní zmluvy s talentovaným reprezentantom poľskej seniorskej reprezentácie, ktorým je útočník Kamil Walega. Ide o perspektívneho hráča, ktorý si v doterajšom priebehu prípravy vybojoval kontrakt a v nasledujúcej sezóne bude obliekať dres nášho klubu. Kamil v minulej sezóne oslavoval spolu s našim ďalším hráčom Marekom Hovorkom zisk titulu v najvyššej poľskej súťaži.

Hlavný tréner Milan Jančuška „Vzhľadom k tomu, že som 5 rokov pôsobil v Poľsku mám prehľad o poľských mladých hráčoch, ktorí sú ambiciózni a perspektívni do budúcnosti. Na Kamila som dostal pozitívne odporúčania a tak veríme, že tak ako my pomôžeme hráčovi v osobnom raste on pomôže výkonmi nášmu mužstvu. Presadil sa už aj v poľskej seniorskej reprezentácií, s ktorou sa predstaví aj na olympijskej kvalifikácií.“