HC 19 Humenné
HC Košice
HC MIKRON Nové Zámky
HC SLOVAN Bratislava
HC ‘05 Banská Bystrica
HK Dukla Ingema Michalovce
HK DUKLA Trenčín
HK GROTTO Spišská Nová Ves
HK Nitra
HK Poprad
HKM Zvolen
Logo
Logo

Do kádra pribudli dvaja centri

pridané: 09.06.2021

Vedenie nášho klubu sa dohodlo na jednoročných zmluvách s dvoma strednými útočníkmi, ktorí typologicky zapadajú do systému hry, ktorým sa chceme v nasledujúcej sezóne prezentovať.

Prvým z nich je skúsený, český útočník Tomáš Urban, ktorý pri svojich silových parametroch disponuje aj slušnou produktivitou, ktorou veríme, že nadviaže aj v našom mužstve. Tomáš prešiel v uplynulých ročníkoch českou aj slovenskou extraligou a naposledy pôsobil v mužstve Vlci Žilina.

Druhým je „mikulášsky srdciar“ a odchovanec nášho klubu Michal Uhrík. Michal si svojím zodpovedným prístupom a maximálnou bojovnosťou na ľade vybojoval kontrakt aj pre nasledujúci ročník. Fanúšikovia vedia, že jeho prednosťami nie je vysoká produktivita, ale tú nahrádza bojovnosťou a výbornou hrou v oslabeniach.