Do kádra pribudli dvaja centri

pridané: 09.06.2021

Vedenie nášho klubu sa dohodlo na jednoročných zmluvách s dvoma strednými útočníkmi, ktorí typologicky zapadajú do systému hry, ktorým sa chceme v nasledujúcej sezóne prezentovať.

Prvým z nich je skúsený, český útočník Tomáš Urban, ktorý pri svojich silových parametroch disponuje aj slušnou produktivitou, ktorou veríme, že nadviaže aj v našom mužstve. Tomáš prešiel v uplynulých ročníkoch českou aj slovenskou extraligou a naposledy pôsobil v mužstve Vlci Žilina.

Druhým je „mikulášsky srdciar“ a odchovanec nášho klubu Michal Uhrík. Michal si svojím zodpovedným prístupom a maximálnou bojovnosťou na ľade vybojoval kontrakt aj pre nasledujúci ročník. Fanúšikovia vedia, že jeho prednosťami nie je vysoká produktivita, ale tú nahrádza bojovnosťou a výbornou hrou v oslabeniach.