Poď na hokej!

pridané: 14.01.2016

V piatok 15.1. o 17:00 privíta „EŠKA“  súpera z Vihorlatu. Na Liptove otestujeme kvalitu MHK Humenné.

V drese Humenného pôsobia dvaja Liptáci. Odchovanec nášho klubu Tomáš Devečka a ešte donedávna náš dres obliekajúci Martin Marcinko, ktorý sa dohodol na spolupráci s klubom len nedávno.

Klubu sa momentálne nedarí. Hráči Humenného neuspeli v posledných štyroch stretnutiach.  Z posledných desiatich zápasov dokázali vyhrať iba dva a klesli až na poslednú priečku prvoligovej tabuľky.

Naopak, „EŠKA“ ťahá šesť zápasovú víťaznú sériu. Z posledných desiatich stretnutí sme prehrali iba dva. Budeme sa snažiť, aby sme víťaznú sériu opäť natiahli a bavili divákov našou hrou a potešili ich konečným výsledkom.

Preto všetci na hokej!!! Potrebujeme každého z Vás. Dotlačme našich chlapcov k ďalšiemu víťazstvu. V prvej prestávke nezabudnite chytať loptičky vhodené do hľadiska, aby ste si mohli v druhej prestávke zasúťažiť v streľbe na bránku.

Na záver ešte jeden oznam o dražbe „Retro“ dresov. Dražba sa skracuje o dva dni. Ukončenie predaja bude v novom termíne 28.1.2016 o 12:00. K tomuto kroku sme pristúpili, aby sa po dražbe stihli všetky potrebné úkony potrebné pre odovzdanie dresov ich novým majiteľom a následné odovzdanie peňažných darov určeným inštitúciám. Odovzdanie finančných darov sa uskutoční na poslednom domácom zápase základnej časti proti Novým Zámkom 5.2. Ďakujeme za pochopenie.

P.S. Nezabudnite zahlasovať za našich hráčov v zápase hviezd 1. hokejovej ligy. Máte na to posledné dva dni!